Darz Bór,

Tygodniowe informacje piszemy z małym opóźniemiem, ponieważ byliśmy zajęci planowaniem przyszłych prac nad theHunter na kolejne 6 miesięcy. Aczkolwiek nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby ujawnić wszystkie świetne informacje, możemy jednak powiedzieć, że lista jest długa i kolorowa. Maniacy theHunter będą zachwyceni tak, więc bądźcie na bieżąco!

Nawiązując do poprzednich informacji, nasz nowy pracownik Adam, Jonathan i Ja otrzymaliśmy od was bardzo miłe powitanie i naprawdę nam się podobało! Nasza trójka wciąż próbuje przyzwyczaić się do nowego miejsca, jednak już czujem się jak w domu otoczeni najukochańszą rodziną.

A oto kilka informacji i aktualizacji:

Unikatowe kaczki nadlatują     

Nowe unikatowe kaczki zostały dodane do rezerwatu Rougarou Bayou. Jedną z nich jest odmiana ?złota? przedstawiona na zdjęciu, jednak nie jest to jedyny unikat, więc miejcie oczy otwarte!

Unikatowe kaczki
Unikatowe kaczki

Ubranie maskujące 3D ? wzór bagienny

Aby schować się podczas polowania na bagnach, stworzyliśmy specjalne bagienne moro 3D. Mamy nadzieję, że zrobicie z niego użytek. Dostępne w sklepie.

Ubranie bagienne
Ubranie bagienne

Naprawione błędy

Obecny patch naprawił sporo błędów, w tym kilka dotyczących krzyżówek. Pełna lista dostępna jest w tym wpisie.

Skaczące i znikające kaczki

Część z was zgłosiła błąd związany z krzyżówkami, które po upadku na ziemie lub wodę zaczynały szaleńczo skakać, odbijać się a nawet znikać.

Andres przeprowadził małe śledztwo, i jedną z przyczyn zdaje się być niska ilość klatek (obrazy na sekundę) tak, więc fizyka gry nie działa prawidłowo. Fizyczne obliczenia działają najlepiej przy 30 klatkach na sekundę.

Tak, więc jeżeli macie problemy ze skaczącymi kaczkami spróbujcie dopasować ustawienia gry tak, aby mieć 30 KNS (FPS).

Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 16 Stycznia 2014
Następny artykułAktualizacja Gry – 17 Stycznia 2014