2 lipca, 2022 - 10:52

WPiW.info to portal zajmujący się tematyką symulatorów łowiectwa i wędkarstwa. Znajdziecie tutaj recenzje, aktualności i spis gier. Osoby prowadzące portal mają styczność z grami komputerowymi od ponad 13 lat! Łącząc naszą wiedzę oraz doświadczenie, staramy się wpłynąć na produkcje gier o powyższej tematyce.

Jesteśmy myśliwymi i wędkarzami w rzeczywistym świecie, dzięki czemu mamy styczność z naturą prawie codziennie. Posiadamy przeogromne zasoby informacji, materiałów oraz wiedzy. W świecie wędkarstwa i łowiectwa niewiele nas potrafi zaskoczyć!

Wielu z Was z przyczyn niezależnych od siebie nie może uprawiać myślistwa, ewentualnie zarzucić wędki. Możesz to zrobić wirtualnie, a my pomożemy dobrać Ci grę odpowiednią do Twoich upodobań. WPiW.info to nie jest zwykła strona – to także miejsce społecznościowe dla sympatyków gier czy osób, które tak jak i my codziennie wędkują lub polują!

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się specjalistycznymi tłumaczeniami w dziedzinach łowiectwa i wędkarstwa. Oferujemy profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych zadań. Pracujemy pod NDA.

Do tej pory tłumaczyliśmy gry takie jak:

  • Fishing Planet (Fishing Planet LLC.)
  • theHunter (Avalanche Studios / Expansive Worlds)
  • theHunter: Primal (Avalanche Studios / Expansive Worlds)

Oferujemy doradztwo podczas produkcji gier wędkarskich oraz łowieckich. Tworzymy szczegółowe na każdym etapie produkcji, dzięki czemu możliwe jest wprowadzenie poprawek przed jej publikacją. Przeprowadzamy również audyt i rozpoznanie rynku.

Dotychczasowa współpraca:

  • Doradztwo i zarządzanie projektem (Ultimate Games S.A.)
  • Marketing (PlayWay S.A.)
  • QA Engineer (Fishing Planet LLC. / Fishing Planet)

Recenzujemy każdą produkcje, która wchodzi na rynek symulatorów łowiectwa i wędkarstwa. Gry są opisywane profesjonalnie i obiektywnie, z uwzględnieniem każdego ważnego aspektu.

Dzięki temu potencjalni klienci oraz gracze, będą mogli dobrać odpowiednie gry według swoich potrzeb i zainteresowań.

Jesteśmy na bieżąco z każdą produkcją (nawet tymi niezapowiedzianymi). Dostarczamy przetłumaczone informacje bezpośrednio od twórców gry.

Nasz portal oferuje dostęp do najnowszych informacji w języku polskim. Każda osoba może na bieżąco śledzić rynek gier, aktualizacje bieżących tytułów oraz nowości z blogów deweloperów.

Staramy się również świadczyć pomoc techniczną dla wybranych gier.

Zespół

Z wykształcenia grafik komputerowy, z zamiłowania myśliwy i wędkarz. Pochodzi z rodziny z wieloletnimi tradycjami łowieckimi. Angażuje się w każdy tytuł związany z symulatorami łowiectwa i wędkarstwa. W 2010 roku założył serwis theHunter.pl – największy serwis poświęcony grom z serii theHunter w Polsce.

  • Twórca i właściciel theHunter Polska (www.thehunter.pl);
  • Twórca i właściciel WPiW.info
  • Tłumacz gier (theHunter, theHunter: Primal, Fishing Planet)
  • Doradztwo i kordynacja projektów (Ultimate Fishing Simulator, Pro Fishing)

Masz doświadczenie przy pisaniu artykułów? Znasz język angielski i chciałbyś tłumaczyć gry? Do tego masz wiedzę z zakresu łowiectwa lub wędkarstwa? Jeżeli tak i chciałbyś do Nas dołączyć, napisz do nas:

kontakt@wpiw.info