8 grudnia, 2023 - 08:51

WPiW.info to portal zajmujący się tematyką symulatorów łowiectwa i wędkarstwa. Znajdziecie tutaj recenzje, aktualności i spis gier. Osoby prowadzące portal mają styczność z grami komputerowymi od ponad 13 lat! Łącząc naszą wiedzę oraz doświadczenie, staramy się wpłynąć na produkcje gier o powyższej tematyce.

Jesteśmy myśliwymi i wędkarzami w rzeczywistym świecie, dzięki czemu mamy styczność z naturą prawie codziennie. Posiadamy przeogromne zasoby informacji, materiałów oraz wiedzy. W świecie wędkarstwa i łowiectwa niewiele nas potrafi zaskoczyć!

Wielu z Was z przyczyn niezależnych od siebie nie może uprawiać myślistwa, ewentualnie zarzucić wędki. Możesz to zrobić wirtualnie, a my pomożemy dobrać Ci grę odpowiednią do Twoich upodobań. WPiW.info to nie jest zwykła strona – to także miejsce społecznościowe dla sympatyków gier czy osób, które tak jak i my codziennie wędkują lub polują!

Czym się zajmujemy?

Zajmujemy się specjalistycznymi tłumaczeniami w dziedzinach łowiectwa i wędkarstwa. Oferujemy profesjonalne i rzetelne podejście do powierzonych zadań. Pracujemy pod NDA.

Do tej pory tłumaczyliśmy gry takie jak:

  • Fishing Planet
  • theHunter
  • theHunter: Primal

Oferujemy doradztwo podczas produkcji gier wędkarskich oraz łowieckich. Tworzymy szczegółowe na każdym etapie produkcji, dzięki czemu możliwe jest wprowadzenie poprawek przed jej publikacją. Przeprowadzamy również audyt i rozpoznanie rynku.

Dotychczasowa współpraca:

  • Doradztwo i zarządzanie projektem
  • Marketing
  • QA

Recenzujemy każdą produkcje, która wchodzi na rynek symulatorów łowiectwa i wędkarstwa. Gry są opisywane profesjonalnie i obiektywnie, z uwzględnieniem każdego ważnego aspektu.

Dzięki temu potencjalni klienci oraz gracze, będą mogli dobrać odpowiednie gry według swoich potrzeb i zainteresowań.

Jesteśmy na bieżąco z każdą produkcją (nawet tymi niezapowiedzianymi). Dostarczamy przetłumaczone informacje bezpośrednio od twórców gry.

Nasz portal oferuje dostęp do najnowszych informacji w języku polskim. Każda osoba może na bieżąco śledzić rynek gier, aktualizacje bieżących tytułów oraz nowości z blogów deweloperów.

Staramy się również świadczyć pomoc techniczną dla wybranych gier.