Cześć! Kolejny Status Update!

W dzisiejszym Status Update odejdziemy od nowości i poprawek aby omówić inne rzeczy mają teraz miejsce.
Powitajcie naszych stażystów!

Przede wszystkim jesteśmy bardzo ,że możemy wam zadowoleni Hanna Aspblad, Björn Röjgren i Tomas Olander.  Cała trójka jest studentami w Playground Squad na wydziale tworzenia gier Szwecji i będą u nas mieli staż w ciągu najbliższych  6 miesięcy w Expansive Worlds rozbudowując theHunter.

Hanna i Björna, są grafikami, będą działać pod nadzorem Petera, naszym głównym artystą. Ich pierwszym zadaniem wykonanie obiektów, które zostaną użyte w nowej lokalizacji Farmlands ,która będzie wydana w grudniu.

Tomas jest programistą i będzie współpracować z Andrés, naszym główny programista ,pracuję nad nowymi funkcjami gry oraz nad poprawkami.

Aby zapoznać się z przygotowaliśmy kilka ciekawych rzeczy, które udostępnimy później jako małą niespodziankę.

Gamex

Miniony weekend zrobiliśmy wystawe na Gamex, targach gier w Sztokholmie, Szwecja.

Oprócz tego ,że prawie wszyscy straciliśmy głos od ciągłej rozmowy ,była naprawdę świetna zabawa przy wprowadzaniu wielu graczy do theHunter, jak również spotkaliśmy wielu obecnych graczy.

To było bardzo cenne i pouczające doświadczenie, zwłaszcza wprowadzanie zupełnie nowych graczy do gry, mówiąc im o śledzeniu i co o tym myśleć, gdy zbliża zwierząt.Jest to rodzaj kierowania musimy dostać się do gry w ramach kursu.

Przeczytaj więcej o Gamex na blogu Lion-a.

Eastern Sports & Outdoor Show

Jestem również szczęśliwy, że będziemy mieli stoisko na Eastern Sports & Outdoor Show w Harrisburgu, Pensylwania, 5-13 Luty 2011. Jest to możliwe dzięki staraniom naszej społeczności, a zwłaszcza NAOutdoors, człowiekowi który stworzył Quick Start Guide i wiele znanych map.

Więcej o informacji wystawie później, chcielibyśmy cię tam spotkać i porozmawiać o theHunter.

Aktualizacja serwera

Ponownie wypuściliśmy już pewną liczbę poprawek na serwer w celu optymalizacji wydajności i odciążenia go w godzinach szczytu. Będziemy go obserwować podczas weekendu, kiedy jest on w najwyższym obciążeniu i wtedy będziemy mogli bardziej szczegółowo wykonać poprawki niż wcześniej.

Udostępni to nam trochę więcej miejsca, do czasu aż będziemy gotowi do wprowadzanie Big Game Server Switch (TM)(najnowsza technologia serwerów, są one kilka krotnie bardziej wydajne niż inne).
Misje na dziki

Jak obiecaliśmy w zeszłym tygodniu, dziś wydała zestaw 10 nowych misji wieprz!

Pierwsza misja na dziki jest dostępna po wykonaniu  „Take a 6 pt Mule „(jest to druga misja Mule, od doc). Jeśli już ukończyłeś misje, w skrzynce będziesz miał nową wiadomość od Doca.

Aby zaakceptować misję, kliknij na dużą ikonę wiadomości w lewym górnym rogu lub wybierz Message w menu Social. Teraz sprawdź wiadomości od Doc-a. Kliknij na treść tytułu aby ją wyświetlić. Na dole wiadomości kliknij na komunikat gdzie są proponowane odpowiedzi na prowadzenie rozmowy w celu przyjęcia misji. Użyj okienka misji na stronie profilu, aby uzyskać przegląd swoich misji i ich postępu.


W przyszłym tygodniu ?Eliminator Zapachu!


Redukuje zapach człowieka, aby zmylić węch zwierząt. Zdobądź przewagę nad zwierzętami i zrób bardziej efektywne wabiki. Dostępne w Doc’s Outfitters w następną środę.

Do następnego tygodnia, Udanych łowów!

Poprzedni artykułtheHunter Polska Championship 8-18 Listopada
Następny artykułWeekend Dzików – 50% Zniżki!