Czas na informacje ze świata theHunter! Trochę późno, ale nie myśleliście chyba, że o was zapomnieliśmy?

Zaczniemy od tego, że wydamy dzisiaj patch zawierający podajnik karmy. Przez pewien czas myśleliśmy o poszerzeniu oferty przynęt w grze. Powodem utworzenia tego podajnika jest fakt, że może on podawać różne przynęty i wabić różne gatunki. Pierwsza przynęta będzie na wieprze i dziki, następnie zobaczymy co będziemy mogli stworzyć, zważają na stronę techniczną i projektowanie, które musza się pokrywać.

Następną nowością, którą wprowadzi aktualizacja będzie tablica liderów dla mini gry Lane Bandit. Ta opcja służy wyłącznie zabawie, która była długo oczekiwana. Wyniki zawsze były zapisywane na serwerze, ale z pewnych powodów nie mogliśmy tego wprowadzić. Do teraz. Upewnij się, że zagrasz w Lane Bandit i będziesz na tablicy liderów!

Również wprowadziliśmy opcję ?Zaproś znajomych? na stronie. Zapraszając znajomych możesz zdobyć dodatkowe dni do swojego konta premium!

Nareszcie wakacje i niektórzy ludzie znikają ze studia na kilka tygodni. Ale nie martwcie się, będziemy aktywni i przez całe lato mamy dla was nowe przedmioty i specjalne wydarzenia.

Połamania i do następnego razu!

Poprzedni artykułStatus Update – 4 Lipca 2013
Następny artykułAktualizacja Gry – 11 Lipca 2013