Czas na cotygodniowy Status Aktualizacji !

Ciężko pracujemy nad kolejną aktualizacją gry ,która wprowadzi kilka nowych dodatków do gry oraz kilka ulepszeń. Mamy również nowy zarys treści w statusach. Postanowiłem ,że w następnych tygodniach ,każdy stan aktualizacji będzie zawierał informacje o nowych rzeczach. (Takie małe wyjaśnienie, w celu uniknięcia nieporozumień, kolejnya aktualizacja nie będzie zawierać nowego terenu polowań. Ten będzie później…)

Więc na pierwszy ogień…

Łuk Refleksyjny

Obrazek

Jeżeli lubisz dodatkowe wyzwania i chcesz spróbować innej, tradycyjnej formy łucznictwa to łuk refleksyjny jest właśnie dla Ciebie!
Jest to piękna, tradycyjna broń wymagająca opanowania wielu umiejętności. W porównaniu do kuszy czy łuku bloczkowego , łuk refleksyjny ma mniejszą siłę. Dlatego prędkość strzały jest mniejsza , więc wyrzut również jest mniejszy. Zbierając wszystko w całość, będzie to wymagało od was zmniejszenia dystansu między tobą a zwierzyną podczas strzału.

UWAGA: Phising – wyłudzanie poufnych informacji osobistych.

Całkiem nie dawno mogliście czytać kilka ostrzeżeń dotyczących Phising-u. Fałszywi użytkownicy zakładali konta w grze i na facebook-u , podszywając się pod osoby z administracji.

Ich celem jest włamanie się na wasze konta, robią to poprzez oferowanie wam zniżek, fałszywych Kodów Podarunkówych, pomocy w grze ,etc. A na końcu proszą o wasze hasło. Pamiętacje NIGDY NIE DAWAJCIE NIKOMU SWOJEGO HASŁA! Nikt z administracji nigdy Cię o nie nie poprosi.

Jak zawsze jest to przykry fakt, ale musimy sobie z tym radzić. Więc pomóżcie nam w ostrożności i zgłaszajcie każde takie zajście. Najprostrszy sposób to wysłanie e-maila do : support@thehunter.com.

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 6 Grudnia 2011
Następny artykułStatus Update – 18 Stycznia 2012