Kolejna środa, kolejne informacje! Jak pewnie zauważyliście staramy się tak szybko jak to możliwe usunąć wszystkie błędy. Wiemy, że jest ich więcej ale skupiamy się na tych najważniejszych.

Usłyszeliśmy wiele negatywnych opinii dotyczących animacji pierwszoosobowych z udziałem broni i zdajemy sobie sprawę, że część z was ich nie lubi. Jak wspomnieliśmy wcześniej pracujemy nad przerobieniem animacji. Zajmie to trochę czasu i nie możemy ich wypuszczać jedna po drugiej, więc musicie czekać. Pamiętajcie, dobre rzeczy spotykają cierpliwych ludzi…;)

Prace nad lisem przebiegają poprawnie, ale wciąż mamy dużo pracy zanim rozpoczniemy testy. Dowiecie się więcej w późniejszych fazach projektu.

Chcielibyśmy podziękować wspaniałym osobą, które pomagały nam testować tryb wieloosobowy, zarówno zespoły alfa jak i beta. Nigdy byśmy nie skończyli tak szybko trybu wieloosobowego bez waszej pomocy. Na znak naszej wdzięczności, każdy z was dostanie od nas specjalną koszulkę, której nikt inny nigdy nie będzie miał. Wiemy, że to nie wiele, porównując do tego ile zrobiliście, ale przynajmniej inny gracze będą mogli zobaczyć, że jesteście częścią zespołu.

Koszulka Testerów

Chcielibyśmy również podziękować innym graczom, którzy pomagali graczom podczas aktualizacji. Garstka ludzi pomagała na live chacie, facebooku i forum. Tak pomocna społeczność jest ogromnym wsparciem dla naszej małej grupy.

Również obdarowaliśmy Pioneerów i Wardenów specjalnymi przedmiotami, tak aby inni widzieli, że wspieracie naszą grę od bardzo dawna.

Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 11 Czerwca 2013
Następny artykułAktualizacja Gry – 14 Czerwca 2013