Witam w dzisiejszym Status Update!

Dzisiaj, jakiś czas temu nasze forum było offline z powodu różnych prac konserwacyjnych. Ale oczywiście nie mogliśmy zrobić tego tak jak wszyscy, więc zrobiliśmy relację na żywo z chatem pokazującą nas w pracy. Dużo pracy, ale wspaniała interakcja z wami wszystkimi.

Tym razem chciałbym zaprezentować inną zmianę, która pojawi się w aktualizacji, którą wydamy pod koniec miesiąca.

Misje – przegląd

Misje są zabawnym sposobem na odkrywanie gry i dostarczanie różnych zadań do realizacji. Jednak metoda jaką zostały zaprojektowane jest całkiem kłopotliwa. Wielu graczy przegapiło nawet fakt, że misje istnieją. Wyświetlanie ich jako wiadomości było mylące i łatwo przeoczane. Danie wam poczucia robienia postępu było trudne oraz było wiele kłopotów z akceptowaniem misji, dostawaniem nowych itp.

Właściwie, problemy z misjami są najczęstszymi problemami, które zgłaszacie poprzez Support.

Więc z bardziej elastycznym serwerem gry (będącym elementem nadchodzącej aktualizacji) zrewidowaliśmy sposób waszej interakcji z misjami. Wprowadziliśmy podstronę z misjami, przejrzyście wyświetlającą Twoje aktywne misje i te, których wykonania możesz się podjąć.

null

Kliknięcie na misję wyświetli opis, cele oraz przycisk „Activate” [„Aktywacja”] (chyba, że misja jest wypełniona, albo już aktywna).

null

W sekcji „Overview” kliknięcie na grupę rozwinie ją wyświetlając wszystkie misje się do danej grupy zaliczające. Większość misji odblokuje się dopiero po przejściu wcześniejszych. Kliknięcie na zablokowaną misję wyświetli cele wymagane do jej odblokowania.

null

Chociaż zmiany w systemie misji są w większości tylko graficzne, zmieniliśmy też sposób działania konkursów.

W końcu będzie możliwe dołączenie do kilku konkursów na jeden gatunek. Będzie możliwe dołączenie i opuszczenie ich (chyba, że już się zaczęły). Uczyniliśmy ujrzenie, kiedy się zaczynają łatwiejszym poprzez odliczanie czasu zamiast wyświetlania daty startu (bez kłopotów ze strefami czasowymi), oraz kilka innych usprawnień… Inną zmianą jest sposób wyświetlania wyników i pomiarów – zamiast ułamków ósmych (1/8) – liczby po przecinku, by zapewnić większą precyzję i w większym stopniu unikać kłopotów z takim samym wynikiem w konkursach i Tabeli Liderów.

Na koniec… Nie przegapcie jutro Liona na żywo w GamerFM o 19.00 GMT dla jakichś upominków związanych z theHunter.

Poprzedni artykułStatus Update ? 6 Kwietnia 2011
Następny artykułStatus Update – 20 Kwietnia 2011