Ankieta osobowa

Jesteśmy zajęci planowaniem przyszłości, i właśnie zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy więcej waszych opinii. Pomoże nam to sprecyzować rzeczy na których mamy się skupić. Odpowiedzi w ankiecie są oparte na naszych opiniach i dyskusjach, które widzieliśmy na forum. Wykonanie niektórych rzeczy z ankiety zajmie sporo czasu, nawet do 6 miesięcy albo  i więcej. W związku z tym nie oczekujcie zbyt wiele w najbliższym czasie.

Drobna uwaga na temat ankiety: Pytania, które chcemy, abyś uszeregował są trochę skomplikowane. Albo wybieracie numer albo przeciągacie ?alternatywę? tam gdzie chcecie.

Naciśnijcie tutaj aby wypełnić ankietę.

Animacje pierwszoosobowe

Wspominaliśmy w kilku wpisach, że pracujemy nad usprawnieniem animacji pierwszoosobowych. Odkąd José wrócił ze swojego urlopu ojcowskiego, zaczął współpracę z Hampusem, dzięki czemu prace przebiegają nieco szybciej. Nadal zostało wiele do zrobienia, więc nie oczekujcie ukończenia pracy w najbliższym czasie, ponieważ mamy wiele przedmiotów w theHunter, które wymagają specjalnych animacji. Prostym przykładem jest muszkiet, który posiada jedną z bardziej skomplikowanych animacji.
Aby ułatwić wam domysły, dotyczące tego jak to będzie wyglądać, poniżej znajdziecie kilka zrzutów ekranu:

Bok Blaser F3
Bok Blaser F3

 

Sztucer .300
Sztucer .300

 

Kusza
Kusza

 

Nowa funkcja ? ?lustrzana kamera?

Możecie teraz siebie oglądać dzięki nowej ?kamerze lustrzanej?. Naciskając przycisk F2 na swojej klawiaturze (możecie zmienić ten klawisz w ustawieniach) włączycie widok trzecioosobowy swojej postaci. Funkcja ta jest dostępna tylko przy leśniczówce bądź namiotach, ponieważ chcemy uniknąć oszukiwania podczas przeprowadzania polowań. W późniejszym czasie, być może użyjemy tej opcji do tworzenia zdjęć profilowych. Oto jak to wygląda:

Kamera Lustrzana - 1
Kamera Lustrzana – 1
Kamera Lustrzana - 2
Kamera Lustrzana – 2

Nowa funkcja ? banowanie graczy

Dodaliśmy opcję banowania graczy w trybie wieloosobowym. Tak, więc jeżeli nie chcecie żeby niewychowany gracz zrujnował wam grę, naciśnijcie nowy przycisk, który znajdziecie w panelu administratora pod przyciskiem ?wyrzuć?. Spowoduje to wyrzucenie gracza i jednocześnie uniemożliwienie ponownego dołączenia na serwer. Możesz odbanować graczy, wchodząc w ustawienia na stronie.

Nowa funkcja ? Sortowanie listy serwerów

Dodaliśmy nowa funkcję, która umożliwia wam sortowanie listy serwerów. Możecie teraz sortować serwery gier wieloosobowych w kolejności przez państwa, rezerwaty, hosty i odległość. Możecie również wpisać nazwę rezerwatu albo hosta w polu wyszukiwarki.

Nowe umaszczenia Lisa

Dodaliśmy dwa nowe umaszczenia lisa. Możecie teraz upolować lisa szarego i krzyżaka.

Lis srebrny i krzyżak
Lis srebrny i krzyżak

Naprawy błędów

Naprawiliśmy również kilka błędów. Dzięki wam, błędy sztucznej inteligencji, które całkowicie przeoczyliśmy zostały naprawione. Usprawniliśmy również wychodzenie z ekwipunku poprzez usunięcie błędu i odbywa się to teraz o wiele szybciej. Dodatkowo Jeżeli zakupicie przedmioty na stronie podczas grania, otrzymacie je teraz w grze, bez błędów w grze. Wyeliminowaliśmy również kilka błędów na stronie. Przeczytajcie listę zmian aby dowiedzieć się więcej.

Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 15 Sierpnia 2013
Następny artykułStatus Update – 22 Sierpnia 2013