Darz Bór,

Jesteśmy jak misie wybudzające się ze snu zimowego na Hemmeldal, nic nam się nie chce? A oto najświeższe informacje z naszego biura:

?Nowi? członkowie zespołu

Jednym z najważniejszych wydarzeń tygodnia jest przejście naszych stażystów Daniela, Oskara i Robina na pełnoprawnych członków zespołu. Dołączyli do nas, jako Designer, Artysta 3D i programista. Daniela znacie głównie z zawodów i misji, Oskar stoi za bronią (w tym za najnowszym K98k), a Robin jest jednym z twórców popularnego trybu Trophy Shot, emotikonek i kilku innych rzeczy.

Peter o zwierzętach w grze, nocnych polowaniach i jak to jest być tak wysokim

Nasz główny artysta Peter spędził kilka godzin zabawy odpowiadając na wasze pytania. Sprawdźcie jego wyczerpujące odpowiedzi, aby lepiej zrozumieć jak toczą się sprawy podczas pracy, jako producent artystyczny oraz aby dowiedzieć się więcej na temat przeszłości, przyszłości oraz teraźniejszości theHunter.

Wszystkiego najlepszego z okazji Wielkanocy!

Wielkanoc
Wielkanoc

Na koniec chcielibyśmy życzyć wam wesołych świąt i mile spędzonej przerwy świątecznej. Nasze zawody wielkanocne będą się toczyć aż do niedzieli. Mamy nadzieję, że weźmiecie w nich udział.

Dzisiaj cały nasz zespół udaje się na wakacje, i wrócimy we wtorek, gotowi do serwowania wam kolejnych magicznych rzeczy w theHunter

Połamania!

Poprzedni artykułStatus Update – 16 Kwietnia 2014
Następny artykułAktualizacja gry – 24 Kwietnia 2014