Darz Bór!

Ten status update zawiera mnóstwo smaczków, więc chwyć kawę, usiądź i ciesz się :)

Nowa półautomatyczna strzelba i nowe wyzwanie

Jutro wypuszczamy broni, na którą wielu z was z niecierpliwością czeka – półautomatyczna strzelba 12/70. Ponieważ był to gorący temat społeczności dosłownie od lat, zdecydowaliśmy się zrobić coś specjalnego, co za tym idzie, tym razem uczcić premierę, więc dzisiaj uruchamiamy wyjątkowe wyzwanie, w którym 5 szczęśliwców dostanie nową strzelbę za darmo! Zapoznaj się ze szczegółami i dołącz tutaj.

Należy pamiętać, że nowa strzelba będzie dostępna tylko z amunicją birdshot (śrut).

Nowa pół-automatyczna strzelba 20/70
Nowa pół-automatyczna strzelba 20/70

Eventowa reszta tygodnia

Aby oddać hołd igrzyskom olimpijskim w Soczi, stworzyliśmy naszą własną wersję Olimpiady – „theHunter Quadrennial Bird Games 2014”, w trakcie której będziesz mógł zaopatrzyć się w „pół-niesamowitą” strzelbę do przetestowania. Wyzwanie rozpocznie się jutro, więc miej oko na najnowsze informacje.

Kolejnym wydarzeniem, które będziemy świętować w tym tygodniu jest 23 lutego, jest to „Dzień mężczyzn” w Rosji i innych krajach rosyjskojęzycznych. Będziemy wrzucać odpowiednie zadania w tym dniu, pamiętaj by sprawdzić szczegóły w niedziele na forum.

Otrzymaliśmy 30 zgłoszeń do konkursu na własny projekt stroju do theHunter, i byliśmy mile zaskoczeni przez ogólny poziom jakości, dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas, aby uczestniczyć! Zespół zebrał się w kupę i wybrał 7 prac do finałowej rundy. Przy wyborze projektów do głosowania braliśmy pod uwagę szereg kryteriów: jak dobrze specyficzny strój będzie pasował do świata theHunter i rozgrywki, jak wiele zasobów wymagało by jego włączenie, jak również ogólną koncepcję i realizację.

Oddaj swój głos tutaj

Kawałek na theHunter

Pim ostatnio udzielał wywiadu dla strony o grach Polygon, obok prezesa Avalanche Studios. Rozmawiali o przyszłości ogólnej Avalanche i theHunter w szczególności . Możecie przeczytać cały artykuł tutaj.

Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 18 Luty 2014
Następny artykułAktualizacja Gry – 26 Luty 2014