To był dla nas całkiem ekscytujący rok tutaj, w Expansive Worlds. Rozszerzyliśmy zespół, wydaliśmy tryp wieloosobowy, dwa nowe rezerwaty, trzy nowe gatunki i trochę nowej broni i ekwipunku. Bazując na ilości graczy, których widzimy w grze wygląda na to, że zmierzamy w dobrym kierunku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nadal pojawiają się jakieś bugi, ale nie spoczniemy w wyszukiwaniu i likwidowaniu ich tak szybko, jak tylko to możliwe.

Większość z nas uda się teraz na zasłużone wakacje i wróci w przyszłym roku, ale kilka osób wciąż będzie pracowało. Kiedy znowu znajdziemy się w biurze w komplecie, zaczniemy planować kolejne lata rozwoju gry.

Chcielibyśmy wykorzystać tę okazję do podziękowania Wam wszystkim, którzy gracie i cieszycie się grą, którą kochamy zarządzać. Specjalne, gorące podziękowania należą się beta-testerom, tłumaczom oraz oczywiście wszystkim moderatorom. Nie osiągnelibyśmy tego bez Was. Dziękujemy także Wam- YouTuber’om, tworzącym wspaniałe filmiki z grą. Trzymajcie się i działajcie dalej. Bardzo cenimy Wasze dzieła.

Następny status update wyjdzie najprawdopodobniej na początku stycznia 2014.

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 16 Grudnia 2013
Następny artykułStatus Update – 7 Stycznia 2014

6 KOMENTARZE