Witajcie,

W tym tygodniu mamy dla was całkiem ciekawe informacje. Coś, na co nasza społeczność czekała przez długi czas!  Ale po kolei?

Serwery.

Jak zapewne wiecie w poniedziałek strona była zamknięta przez dobre kilka godzin z powodu wdrażania nowego kodu, który jest przygotowaniem przed ostatecznym przeniesieniem na technologie chmury. Naprawiliśmy wszystkie główne błędy, wynikające z wprowadzenia nowego kodu. Większość z nich udało nam się poprawić dzięki waszym licznym i szczegółowym zgłoszeniom. Mimo wszystko wciąż istnieją mniejsze błędy i jeżeli jakiś napotkacie, upewnijcie się, że poinformowaliście nas o tym w tym temacie. Jesteśmy wdzięczni za każde zgłoszenie (duże i małe), są one dla nas ogromną pomocą. Niestety komentarze typu ?Nic nie działa, naprawcie to!? nie przyśpieszą naprawy ani nam nie pomogą.

W związku z poniedziałkowym wyłączeniem strony i błędami, które utrudniały grę, przedłużyliśmy wszystkie aktywne konta premium o 1 dzień, nie chcemy abyście czuli się pokrzywdzeni. W podziękowaniu za waszą cierpliwość mamy dla was ?mały upominek? – nową czapkę, która miała zostać wydana w Dzień Św. Patryka i jest ona dostępna do końca tygodnia za darmo w sklepie theHunter.

Będziemy kontynuować nasze prace nad wielkim przeniesieniem, a kiedy będziemy już gotowi bezzwłocznie was poinformujemy.

Nowy gatunek!

Minęło trochę czasu odkąd wprowadziliśmy do gry kaczki Krzyżówki, a wiemy jak wielu z was nie może się doczekać nowych gatunków w grze. Tak, więc jesteśmy podekscytowani mogąc uchylić wam dzisiaj rąbka tajemnicy dotyczącej pracy naszego zespołu przez ostatnie kilka miesięcy ? kolejny członek z rodziny ptactwa wodnego i stały bywalec na forum w dziale ,,Pomysły i Sugestie?, szlachetna i pełna wdzięku Bernikla Kanadyjska (gęsi). Siedliskiem nowego gatunku będzie rezerwat wzorowany na faunie i florze Niemiec ? Hirschfelden, a rozgrywka będzie podobna do polowania na Krzyżówki z wyjątkiem kilku szczególnych cech. Polowanie na gęsi będzie możliwe, kiedy na dobre uporamy się z przenoszeniem serwera (będą ogłoszone oddzielnie), do tego czasu muszą wam wystarczyć zdjęcia, które zamieszczamy poniżej i mamy nadzieję, że wzbudzą wśród was dyskusje.

Ankieta.

W mniej niż tydzień otrzymaliśmy prawie 2000 odpowiedzi do naszej ankiety, ŁAŁ i dziękujemy każdemu, kto poświęcił odrobinę swojego czasu na jej wypełnienie. Wciąż jest to kropla w morzu, dlatego bylibyśmy wdzięczni za wypełnienie ankiety przez większą ilość graczy. Pomoże nam to obrać właściwy kierunek w rozwijaniu theHunter, a przede wszystkim będziemy znać potrzeby graczy. Jeżeli jeszcze nie wypełniliście ankiety, macie na jej wypełnienie jeszcze kilka dni. Ankieta zostanie zakończona 23 marca. Również jest to wasza szansa na wygranie EM$ w grze.

Wypełnij ankietę.

Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 6 Marca 2014
Następny artykułAktualizacja Gry – 27 Marca 2014

2 KOMENTARZE