Darz Bór,
Nadszedł czas na cotygodniowe informacje ze świata theHunter. W tym tygodniu mamy dla Was sporo nowości, tak więc czytajcie uważnie i dajcie nam znać co o tym sądzicie.

Nowy rok rozpoczęliśmy od przyjęcia na nasz pokład trzech nowych pracowników. Możecie znaleźć więcej informacji o Morrisie, Dennisie i Annie poniżej. (…)

Zmiany w rozgrywce GOŚCI
Tak więc, szczęście chciało, że przez cały miniony weekend Jednolufka 12/70 była dostępna w sklepie za darmo. Był to błąd, który nastąpił przez naszą nieuwagę i chcieliśmy za to przeprosić. Jednak aby wyjaśnić sprawę do końca, zniesienie ceny miało być częścią większej aktualizacji, która przypadkowo trafiła na publiczny serwer. Nadchodząca aktualizacja została oparta na ogromnej ilości wsparcia jakie otrzymaliśmy od naszej społeczności i jest to kolejny krok w celu ulepszenia rozgrywki dla normalnych graczy (gości) w theHunter.

2016_jan_free_stuff_1
Zmiany dla Gości

Co się stanie:

  1. Jednolufka 12/70 (aktualnie dostępna zarówno na gm$ jak i em$) będzie dostępna za darmo (wszystkie trzy typy amunicji 12/70 będą odnawiały się automatycznie, tak jak amunicja .243). Taka różnorodność amunicji umożliwi polowanie na każdy gatunek zwierząt w grze, z wyjątkiem bizonów.
  2. Jeleń Wirginijski oraz Bażant będą darmowymi gatunkami (wraz z naszymi starymi znajomymi królikami i zającami), jednakże Mulaki staną się zwierzętami „premium” (oznacza to, że polowanie na nie będzie wymagać licencji). Tutoriale i misje zostaną odpowiednio przebudowane. Ta zmiana pozwoli polować darmowym graczom w większej ilości rezerwatów (w tych gdzie występuje Jeleń Wirginijski) z większą różnorodnością (ptactwo).

Aby zaostrzyć wasz apetyt na nadchodzące zmiany, dodaliśmy kilka bardzo szczególnych i rzadko spotykanych bażantów na Hirschfelden oraz Logger’s Point. Nie stójcie tak! Znajdźcie jakieś!

2015_01_RarePheasant
Unikatowe Bażanty

Aktualizacja dla Windows XP

Przez długi czas szukaliśmy rozwiązania dla użytkowników korzystających z systemu XP, którzy nie mogli uruchomić gry w powodów powtarzających się błędów. Niestety w związku z tym, że wsparcie dla systemu Windows XP skończyło się jakiś czas temu musieliśmy zawiesić poszukiwania rozwiązania aby nie tracić niepotrzebnie środków. Szczerze przepaszmy wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Oczywiście możecie poprosić o zwrot pieniędzy (szczegóły tutaj). Ta lekcja sporo nas nauczyła i postaramy się aby coś takiego nigdy się nie powtórzyło.

Przygotowaliśmy specjalną instrukcję dla graczy, którzy wciąż używają systemu XP lub Vista. Upewnijcie się aby dokładnie przeczytać ten tekst. Próbowaliśmy rozważyć wszystkie scenariusze i mamy nadzieję, że nikt nie poczuje się porzucony. Jeżeli tak, prosimy abyś się z nami skontaktował i rozpatrzymy Twoją sprawę indywidualnie.

Coś starego i coś nowego, na czymś niebieskim

Na koniec przedstawimy Wam nad czym głównie pracowaliśmy przez pierwsze tygodnie stycznia. Nasi pracownicy odpowiedzialni za zaplecze, zajmowali się przenoszeniem naszego forum i wiki na nowy serwer, nasi programiści pracowali nad naprawą starych błędów a pozostała część zespołu pracowała nad czymś nowym – szóstym gatunkiem dla Whiterime Ridge! Było to jedno z najbardziej popularnych zwierząt w ostatniej ankiecie i planujemy przeprowadzić otwarte beta testy, podobne do tych z kaczkami, które były niesamowitym sukcesem! Więcej informacji na ten temat znajdziecie wkrótce!

(…)

To wszystko na dzisiaj!
Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 21 Stycznia 2016
Następny artykułAktualizacja Gry – 27 Stycznia 2016

1 KOMENTARZ