Witajcie,

W zeszłym tygodniu nie było informacji ze świata theHunter, ponieważ ogłosiliśmy wszystkie zmiany w aktualizacji gry tak, więc dzisiaj otrzymacie podwójną porcje informacji.

Co przyrządzamy?

Połowa zespołu jest wciąż na wakacjach, ale prace nad nowym gatunkiem idą sprawnie, choć powoli. Ponieważ jest jeszcze dużo do zrobienia, nie możemy wam jeszcze powiedzieć, jakie to zwierzę. Wiem, że wielu z was jest bardzo niecierpliwych, ale po prostu jest za wcześnie. Pierwsze szkice nowego gatunku wyglądają odlotowo i nie mogę się doczekać, aby się nimi z wami podzielić!

Jest jeszcze kolejna rzecz, nad którą zaczęliśmy pracować, jest ona o wiele większym projektem niż nowy gatunek, co mamy nadzieję ? wzbudzi w was jeszcze większą ekscytacje. Mianowicie, przez ostatnie tygodnie nasz zespół graficzny był zajęty pracą nad nowym rezerwatem, TAK! Nie możemy wam jeszcze powiedzieć, jakiego rodzaju będzie ten rezerwat ani kiedy zostanie wydany, ale większość prac jest jeszcze w fazie początkowej. Według naszych grafików, nowy rezerwat będzie ?wspaniały? i wszyscy nie możemy się go doczekać.

Popularne błędy

Ponieważ jest okres wakacyjny, mamy małe zaległości z błędami dotyczącymi strony internetowej, które były dla wielu z was irytujące tj. znikające awatary, złe funkcjonowanie poprzednich zawodów, etc. Pełną listę błędów możecie znaleźć tutaj. Kiedy nasz zespół naprawczy wróci do biura w ten weekend, zaczną naprawiać wszystkie błędy. Przepraszamy tych, którzy doświadczyli tych problem i czekają na ich naprawienie!

Nowy model polowań na Indyki

Nowe Indyki
Nowe Indyki

Dzisiaj jeden z naszych najmniej popularnych (niesłusznie) gatunków otrzymał gruntowane zmiany, dzięki którym mamy nadzieje stanie się gwiazdą theHunter. Dokładniej, wydaliśmy dzisiaj bałwanki, nowy wabik lokalizujący i podkręciliśmy SI zwierząt; wszystkie szczegóły znajdziecie w dzienniku Bjorn-a. Idźcie przetestujcie nowy sprzęt i podzielcie się z nami opinią!

To wszystko na dzisiaj, połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 23 Lipca 2014
Następny artykułAktualizacja Gry – 29 Lipca 2014