Czas na aktualizację statusu!

jest z dnia na dzień coraz lepszy, zostaje doszlifowanie kilku drobnostek i dostrojenie punktacji.

TruRACS, świnie i unikaty 
TruRACS będzie również obejmował dziki. Natomiast wcześniej stworzone modele oręża z dodaniem małej losowości , więc teraz punktacja jest również obliczania dynamicznie w grze. Więc nie tylko to co widzisz w grze jest dokładnie tym za co dostajesz punkty, ale jest prawie nieskończona ilość opcji.

Dodaliśmy także kilka wariacji kolorów do dzików. Niektóre z nich są widoczne na poniższych zrzutach ekranu…

Obrazek

Obrazek

Mówiąc o wariacjach koloru…Zostawię to jako mały sekret, ale dodaliśmy trochę unikatów(jak albinos) do kilku gatunków. Zostawiamy to dla was do odkrycia:D

Samouczek – Polowanie na bażanty
Polowanie na bażanty jest zupełnie inne niż łowy na jelenia, zdecydowaliśmy się dodać nowy samouczek – polowanie na bażanty. Nauczysz się, jak używać strzelby, płoszenia i podrywania do lotu. Tak samo jak inne samouczki będzie dostępny dla wszystkich, bez względu na rodzaj konta. Czas na polowanie na bażanty!

Tree Stand i Ground Blind

Jak wiecie następne wprowadzenie Tree Stand i Ground Blind będzie zawarte w kolejnej aktualizacji gry. Pozwoli ona zamontować je w danym miejscu na stałe, wyjść z gry i wrócić do nich następnym razem (nawet w nowej wyprawie).

Podczas gry często natykaliśmy się na problem , że ciężko było nam ustawić/zamontować Tree Stand lub Ground Blind aby uzyskać doskonałe miejsce na zasiadkę. Dlatego zostaną zwiększone procedury montażu z „preview” funkcjonalnością, gdzie obrys obiektu wskazuje miejsce gdzie będzie umieszczony, jeśli zdecydujemy się go zamontować.

Obrazek

Obrazek

Data wydania 

Kolejną aktualizację planujemy wydać 6 grudnia!

Poprzedni artykułStatus Update – 16 Listopada 2011
Następny artykułStatus Update – 30 Listopada 2011