Nareszcie Środa!

Musimy zacząć od przeprosin, obiecana aktualizacja gry nie ukaże się do jutra. Jest nam strasznie przykro, ale pamiętajcie, dobre rzeczy otrzymują cierpliwi ludzie 😉

Nasz utalentowany stażysta Erik chciał się z wami podzielić z wami informacjami na temat jego pracy.

Udanych łowów!

Erik:

Ostatnio pracuję nad udoskonaleniem interakcji pomiędzy zwierzętami a środowiskiem coś, co do tej pory prawie nie istniało aż do tej pory. Kiedy zostanie to wprowadzone (tak szybko jak się da w przyszłym tygodniu) zastaniesz w grze efekty dźwiękowe i wizualne podczas przechodzenia zwierząt przez wodę oraz dźwięk podczas przedzierania się zwierząt przez krzaki.

Dźwięki będziecie mogli usłyszeć z nieco dalszej odległości od aktualnie słyszanych kroków, natomiast efekty wizualne powinny być widoczne z dość dużej odległości. Redfeather Falls będzie na pewno najlepszym miejscem gdzie będziecie mogli doświadczyć nowych efektów, więc polecam udanie się na polowanie w tamte tereny po wprowadzeniu efektów do gry.

Wszystko to nie tylko sprawy grę bardziej realistyczną ale również pomoże wam w sprecyzowaniu kierunku z którego nadchodzi zwierzyna.

Kto wie, to może nawet uratować kilka żyć przed szarżującym łosiem z nieoczekiwanej strony!

——————————————————————————————————————-

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum: FORUM theHunter

Poprzedni artykułStatus Update – 21 Listopada 2012
Następny artykułGame Update – 29 Listopada 2012