Drodzy Myśliwi,

Nadszedł czas na informacje ze świata theHunter! Przygotowujemy tak wiele rzeczy!

Na początku chcielibyśmy was jeszcze raz przeprosić za awarię, która miała miejsce w weekend. Jesteśmy świadomi, że dodatkowe 2 dni członkostwa nie zastąpią straconego czasu. Mamy nadzieję, że wielu gości (darmowych graczy) skorzystało z okazji i polowali w każdym rezerwacie.

Chwilowo mamy nowego członka w zespole. Jej imię to Palina i będzie nam pomagała przez kilka dni. Wykazuje ogromne zainteresowanie naszymi zwierzętami, więc będzie pomagać Peterowi i Thomasowi przy tworzeniu lisa.

Palina

W ubiegłym tygodniu wspomnieliśmy o nowym logo. Własne je skończyliśmy. A tak ono wygląda:

Nowe Logo

A tutaj zrzut ekranu, przedstawiający wygląd nowego logo na ekranie ładowania:

Ekran Ładownia

Powodem dla którego stworzyliśmy nowe logo, jest odświeżenie wizerunku theHunter. Wkraczamy w nową fazę wraz z rozgrywką wieloosobową, więc musimy odświeżyć nasza nazwę. Jak mogliście zauważyć zachowaliśmy kilka elementów z pierwszego logo z 2009 roku, aby było między nimi jakieś powiązanie. Nowe logo zostanie wprowadzone wraz z nową strona.

Co z trybem wieloosobowym? Jesteśmy już bardzo blisko. Jest jeszcze kilka błędów, które wymagają naprawy. Ale wszystko razem wzięte wygląda niesamowicie. Przynajmniej z naszej perspektywy. Nasz niesamowity zespół włożył w to ogrom pracy. Pracowaliśmy prawie 24/7 przez ostatnie dwa miesiące. Tak, więc bądźcie wyrozumiali, ponieważ chcemy się upewnić żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik!

Dostaliśmy dzisiaj paczkę. To nowa ?zabawka?, która wzbudza w nas ekscytację. Poniżej znajdziecie zdjęcie Danniego przymierzającego zabawkę. Opowiemy wam o tym więcej, później ale jesteśmy ciekawi co wiecie na temat tego urządzenia. Będzie to dobry dodatek do theHunter?

Danny i nowa zabawka

Poprzedni artykułPrzedłużenie członkostwa
Następny artykułData wydania trybu Wieloosobowego!

1 KOMENTARZ