Darz bór Myśliwi,

mamy dla Was odrobinę wiadomości od zespołu Expensive Worlds, mocno osłabionego wakacyjnymi urlopami:

José odpowiedział na ponad 60 pytań ze swojego AMA, trochę zajęło mu odpowiedzenie na wszystkie pytania ale już możecie je przeczytać. Podzielił się z Wami trikami i poradami z dziedziny animacji, swoim portfolio którego użył przy aplikacji o pracę u nas. Mówiąc krótko warto przeczytać.


Programiści byli zajęci naprawianiem błędów, więcej szczegółów znajdziecie w ostatniej aktualizacji gry. Wygląda na to że w końcu udało nam się rozwiązać problem kamery wirującej po strzale, który doprowadzał Was do szału. Szczególne podziękowanie dla użytkownika Raptor02 który udostępnił nam konto do testów. Dzięki temu Andrés i Danny „zdobyli przewagę nad tym błędem”. Zdajemy sobie sprawę że nadal w grze są błędy ale wciąż nad tym pracujemy.

Chcemy również podziękować naszym genialnym tłumaczom, mamy nadzieję że wiecie jak bardzo doceniamy to co robicie dla theHunter. Dzięki waszej ciężkiej pracy gra jest teraz w pełni przetłumaczona na: niemiecki, brazylijski (odmiana portugalskiego), fiński oraz norweski. Prawie w pełni po: włosku, portugalsku i francusku. prace trwają nad tłumaczeniem na kolejne 22 języki. Specjalne podziękowania dla MonacoSteve (niemiecki), XandyBecas (brazylijski),Sannasquote i Lapehunter (fiński), Arnstein86 i Skogseide (norweski), Cireme i mmmick 60 (francuski), lisarob (włoski) oraz JackRbbt (rumuński) za ich aktywność i wkład. To co robicie jest wielką przysługą dla waszych rodaków.

Jeśli chcieli byście dołączyć do drużyny wiedzcie że cały czas szukamy ludzi mówiących w różnych językach i umiejących dochować tajemnicy. Obecnie poszukujemy ludzi mówiących po: holendersku, duńsku, portugalsku, rosyjsku, węgiersku, czesku i słowacku. Jesteśmy też zainteresowani dodaniem innych języków, więc nawet jeśli wasz język nie jest jeszcze wspierany, śmiało wyślijcie wiadomość do Aleny.


Nasz „Football Jamboree” wkracza w ekscytującą fazę ćwierćfinałów. Od jutra zostaje 8 drużyn (i czapek), więc jeżeli jeszcze kupiliście czapki, teraz jest odpowiedni aby wybrać jedną bądź dwie i wygrać złotą strzelbę!


Mamy dla was nowego Boka 12 GA Blaser F3 Game O/U Shotgun ? Custom Grade V. Jest dostępny w sklepie.

Bok 12/70 grawerowany
Bok 12/70 grawerowany
Poprzedni artykułAktualizacja gry – 02 Lipca 2014
Następny artykułAktualizacja Gry – 16 Lipca 2014

1 KOMENTARZ