Witajcie,

w zeszłym tygodniu nie przygotowaliśmy informacji ze świata theHunter, ponieważ byliśmy bardzo zajęcie beta testami. Tak, więc zebraliśmy wszystkie informacje z ostatnich dwóch tygodni i oto one:

Test wydajności na beta

W ubiegłym tygodniu uruchomiliśmy test wydajności naszych nowych serwerów na Google App Engine, do którego wielu z was dołączyło. Wielkie podziękowania dla każdego, kto znalazł chwilę, aby w nich uczestniczyć, naprawdę to doceniamy! Ogólnie, test przebiegł pomyślnie a serwer wytrzymał obciążenie. Przy okazji odkryliśmy kilka błędów i problemów, nad którymi obecnie pracujemy. W celu wprowadzenia poprawek będziemy przeprowadzać prace techniczne na serwerze przez kolejne tygodnie, o których będziemy was informować w miarę postępu prac.

Nowy konkurs wideo: Nakręć Trailer do theHunter

Minęło trochę czasu od naszego ostatniego konkursu wideo tak, więc odświeżamy temat! Tym razem dajemy wam szanse utworzenia, krótkiego trailera do gry. Trailer musi podkreślać wszystkie aspekty theHunter: niesamowitą scenerię, oddawanie strzału do zwierząt, tryb wieloosobowy. Zwycięzca otrzyma 5000EM$ lub członkostwo ?Pathfinder?, nie wspominając już o sławie. Możesz zapoznać się z zasadami zawodów tutaj.

Konkurs na Trailer
Konkurs na Trailer

Wprowadzamy zmiany w systemie zgłaszania błędów

Ostatnio wzrastała frustracja wśród społeczności, która odnosiła się do sposobu zgłaszania błędów i tego, w jaki sposób są rozpatrywane. Doceniamy waszą chęć pomocy przy wyszukiwaniu i naprawianiu błędów oraz zdajemy sobie sprawę z tego, że wcześniej było kilka bardzo irytujących błędów tak, więc postanowiliśmy przebudować nasz system zgłaszania błędów.

Wymaga to wiele prac wewnętrznych, ale dla was najważniejszą zmianą są nowe zasady dotyczące zgłaszania raportów z błędami. Od teraz wszystkie zgłoszone posty podlegają wcześniejszej moderacji, w celu upewnienia się, że w raporcie zostały zawarte wszystkie informacje lub nie został już zgłoszony tak błąd. Możesz dowiedzieć się więcej w tym ogłoszeniu.

Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja gry – 24 Kwietnia 2014
Następny artykułPlanowana konserwacja serwera