Drodzy Myśliwi,

Chcemy zacząć od przeprosin ze względu na to, że byliśmy strasznie zajęci pracami nad nowym rezerwatem, gatunkami i naprawami serwera, więc nie mieliśmy czasu napisać Status Update(*tu) w zeszłym tygodniu. Mamy nadzieję, że nie zdenerwowaliśmy was tym faktem.

Metody płatności
Wiemy, że niektórzy z was są nie za bardzo zadowoleni z faktu, że płatności mobilne w waszych krajach zniknęły. Nie mieliśmy tego na celu, zostały one automatycznie usunięte przez operatorów sieciowych nie będących w stanie wspierać naszych punktów cenowych w nowym systemem płatności. Próbujemy to naprawić, lecz wygląda na to, że zajmie to trochę czasu. Damy Wam znać jeśli ta opcja płatności znów zacznie działać (mamy nadzieję, że wkrótce).

Zaginiony w akcji
W zeszłym tygodniu Robert opuścił nas by odkrywać świat. Mimo, że przeniósł się na drugą stronę Atlantyku, nadal będzie pracował w naszym rodzimym studiu Avalanche w Nowym Jorku. Robert zostanie zastąpiony przez nową gwiazdę, Adama, który w ciągu kilku tygodni do nas dołączy, tak więc nie stracimy zbyt dużo rozpędu. Mamy nadzieję, że Adam nie będzie zbyt nieśmiały, gdy do nas dołączy i przedstawi się, gdy tylko zacznie pracę.

Problemy z serwerem
Doskonale zdajemy sobie sprawę z występujących niestabilności serwerów, które niektórzy z was doświadczyli w ciągu ostatnich tygodni. Naprawa tego jest priorytetem w zespołach odpowiedzialnych za serwery.

Więcej ładnych zdjęć
Doceniamy wszystkie najlepsze propozycje tych, którzy zgłosili się z nazwą nowego rezerwatu. Zdecydowaliśmy się nazwać go Rougarou Bayou, ponieważ nazwa ta odzwierciedla charakter nowego rezerwatu. Możecie tu przeczytać o tych dwóch słowach: Rougarou, Bayou

Rougarou Bayou Rougarou Bayou Rougarou Bayou Rougarou Bayou Rougarou Bayou

Przywitajcie się z moją małą kaczką
A więc wyszło na jaw! Kolejnym gatunkiem będzie Krzyżówka. W związku z tym wprowadzamy zupełnie nowy rodzaj rozgrywki. Ci, którzy polowali na kaczki w prawdziwym życiu wiedzą, że polowanie na nie bardzo różni się od np. polowania na bażanty. Jesteśmy bardzo podekscytowani nadejściem Krzyżówki do theHunter i sądząc po niektórych komentarzach widzianych na forum, niektórzy z Was też.

Krzyżówka Krzyżówka Krzyżówka Krzyżówka

Darz Bór!

———————————————————

Dyskusja na forum:

http://forum.thehunter.pl/viewtopic.php?f=7&t=1635

Tłumaczenie: ZoolPl

Poprzedni artykułAktualizacja gry – 21 Listopada 2013
Następny artykułStatus Update ? 12 Grudnia 2013

1 KOMENTARZ