Drodzy Myśliwi!

Tak więc, wydaliśmy tryb wieloosobowy. Jesteśmy bardzo szczęśliwy z powodu jego realizacji i mamy nadzieję, że wy również. Wiemy, że wielu z was jest niezadowolonych ze zmian, ale były one nieuniknione. Zmiany nie zawsze są złe, trzeba być otwartym na nowe propozycje.

Zdajemy sobie sprawę z obecności błędów, i staramy się je obecnie naprawiać. Niektóre błędy ujawniają się dopiero przy grze tysięcy graczy. Naszym celem jest naprawienie ich tak szybko jak jest to możliwe. Dzisiaj wypuściliśmy nowego Klienta, który pomoże nam wyłapać błędy i inne problemy.

Wydanie trybu wieloosobowego nie oznacza tego, że jest on skończony. Jest to początek nowej ery i wciąż będziemy nad nim pracować. Nowa era zawierająca wiele ulepszeń i nowości. Nie skupiajcie się na rzeczach, których nie lubicie ale na możliwościach rozwoju jakie przyniosły zmiany.

Chcielibyśmy podziękować Pratze i jego znajomym za zwiastun gry wieloosobowej:

http://www.youtube.com/watch?v=9p2e_7z_jiA

i BilletheCrayon za przedstawienie cennych informacji:

http://www.youtube.com/watch?v=3YhCueAuf8g

na temat zmian, które wprowadził tryb wieloosobowy. Również chcielibyśmy podziękować osobom, które pomagały nam sedować grę.

Ja, Pim, chciałbym również publicznie podziękować zespołowi za wyczerpujący wysiłek. Nigdy wcześniej nie pracowałem z tak uzdolnionym i świetnym zespołem. To co osiągnęliście jest niesamowite. Liczba godzin, które poświęciliście grze jest oszałamiająca i mam nadzieje, że wiecie iż było warto. Wielkie podziękowania również dla rodzin, które musiały się pogodzić z długą nieobecnością ich członków.

Wiele odpowiedzi na zadawane pytania znajdziecie w liście zmian po wydaniu trybu wieloosobowego (np. dotyczących animacji pierwszoosobowych):

http://thehunter.pl/log-mp

Najczęstsze problemy, które spotykają ludzi to:

Torrent problem (Problem z Torrentem)

Prawdopodobne rozwiązanie: Usuń torrent z folderu gry w miejscu instalacji gry (domyślnie: C:\Program Files (x86)\theHunter) i uruchom ponownie Klienta ze strony.

Settings problem (error 16008) (Problem konfiguracji)

Rozwiązanie: Zmień ustawienia gry w Kliencie (w prawym górnym rogu) i je ponownie zapisz. Jeżeli to nie działa należy wejść do folderu APPDATA (C:\Użytkownik\Nazwa_użytkownika\AppData\Roaming) i usunąć plik TheHunterSettings_live.cfg.

Klient pokazuje czerwony błąd z napisem ?Error 16009 ? Graphics card does not support D3DQUERYTYPE_EVENT?

Prawdopodobnie twoja karta graficzna nie jest obsługiwana. Będziesz zmuszony zakupić nową kartę graficzną aby zagrać w grę.

Udanych Łowów!

Poprzedni artykułLista Zmian
Następny artykułAktualizacja Serwera – 10 Czerwca 2013