Witajcie myśliwi,

Jest środa i nadszedł czas na cotygodniową dawkę smakołyków.

Przyszłotygodniowe przeniesienie serwera: Planowane przestoje

Nasi pracownicy zbliżają się do zakończenia ponad miesięcznej pracy; oznacza to, że w przyszłym tygodniu ostatecznie przeniesiemy serwer na Google App Engine, który, mamy nadzieję znacząco urozmaici przeżycia graczy. Niestety nieuchronne są wtedy kilkugodzinne przestoje związane z przeprowadzką, a my postaramy ogłosić dokładną datę i godzinę, abyście mogli wszystko odpowiednio zaplanować. Przepraszamy za niedogodności.

Konkurs projektancki stroju: wyniki

Głosowanie dobiegło końca, a zwycięzcy zostali wybrani przez Was. Społeczność była zgodna co do zwycięzcy- 50% wszystkich głosów padło na Ghillie „3D Leaf Camo” (Liściasty kamuflaż 3D) zaprojektowany przez GhostWind. Nasz zespół zastanowi się, jak można wprowadzić ten pomysł do gry. Nie możemy określić dokładnej daty umieszczenia stroju w sklepie, ale najprawdopodobniej możecie się go spodziewać w ciągu kilku miesięcy.

Zgodnie z wynikami głosowania drugie miejsce i 2000em$ wędruje do Gooseman81 za jego zestaw „Outdoors Man” (53 głosy), a trzecie miejsce do Ruuster12 za jego wariant stroju Ghillie (50 głosów). Niestety z przykrością musimy poinformować, że musieliśmy zdyskwalifikować Ruuste12, ponieważ dostaliśmy zgłoszenia, że namawiał prywatnymi wiadomościami do głosowania innych użytkowników. Naszym celem jest uczciwe współzawodnictwo, dlatego postanowiliśmy przyznać 3 miejsce i 1000 em$ Hiijinx za jego „Gamekeeper Attire”, który był na 4 miejscu z 37 głosami.

A oto zwycięskie projekty:

1 miejsce: GostWind

1 miejsce: GostWind
1 miejsce: GostWind

2 miejsce: Gooseman81

2 miejsce: Gooseman81
2 miejsce: Gooseman81

3 miejsce: Hiijinx

3 miejsce: Hiijinx
3 miejsce: Hiijinx

Spodobało nam się również kilka pomysłów z innych projektów, szczególnie z 2 i 3 miejsca, więc nie wykluczamy możliwości, że one także zostaną wprowadzone do TheHunter.

Dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w tym konkursie, zarówno poprzez tworzenie projektów, jak i przez komentowanie.

Międzynarodowy Dzień Kobiet w TheHunter

Po konkursie z okazji Dnia Mężczyzny otrzymaliśmy wiele głosów pytających o odpowiednik z okazji Dnia kobiet. Owszem, przygotowaliśmy specjalne wydarzenie z tej okazji, by świętować 8 marca. Szczegóły zostaną ogłoszone w sobotę.

W związku z bugami

Po tym, jak wypuściliśmy Army Cap z flagą brazylijską, na forum rozgorzała dyskusja, która, jak to często bywa w naszej społeczności, przerodziła się w wojnę „nowe przedmioty vs. stare bugi”. Pomyślałem, że pomoże, jeśli podam oficjalne stanowisko w stosunku do problemu. Na początku chciałbym wyjaśnić, że tworzenie nowych przedmiotów nie ma nic wspólnego z naprawianiem bugów, ponieważ mamy dwa oddzielne zespoły do tych zadań i są to dwa niezależne procesy. Dlatego argumenty takie jak: „Zamiast tworzyć nowe ciuchy, lepiej naprawilibyście stare błędy” nie wnoszą nic poza nerwami do społeczności i zespołu, ponieważ tak jak każdy, my też potrzebujemy uznania za pracę, którą wykonujemy.

Kolejną sprawą, którą chcę poruszyć jest to, że naszym głównym celem i punktem honoru jest naprawienie wszystkich błędów. Jeżeli otrzymamy szczegółowe zgłoszenie błędu, zwykle wypuszczamy jego poprawkę w następnym patch’u. Jeżeli informacja nie jest wystarczająco dokładna, lub jeżeli nie możemy samodzielnie zlokalizować przyczyny, znalezienie rozwiązania może zająć więcej czasu. Jeżeli bug został zgłoszony i nadal nie jest poprawiony, to najprawdopodobniej dlatego, że nie możemy go zlokalizować od swojej strony. Dlatego właśnie prosimy Was, byście opisywali wszystko krok po kroku podczas zgłaszania buga.

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 26 Luty 2014
Następny artykułAktualizacja Gry – 6 Marca 2014