Mam nadzieję, że wszyscy mieliście udanego sylwestra!

Prawie cały zespół wrócił już do biura, by rozpocząć pracę. Jak podkreśliłem w extra długim Status Update w zeszłym tygodniu, mamy przed sobą trochę roboty

Poroże i punktacja

Gracze na forum zgłosili, że wydaje się, iż rodzaj poroża zwierząt wydaje się być trochę inny w zależności od obszaru, a także zaczynają dostrzegać pewne odstępstwa w statystykach, które mogą to potwierdzać.

Coś w tym jest. Póki co będziemy kontynuować śledztwo w tej sprawie. Jest jeszcze trochę za wcześnie, żeby wyciągać wnioski, ale chciałem tylko dać znać, że przyglądamy się temu – więcej informacji w następnym Status Update

Novint Falcon

Chciałem tylko dać wam znać, że użytkownik tego forum* DickDastardly stworzył profil theHunter dla Novint Falcon – pierwszego na świecie dotykowego urządzenia sterującego 3D! W tym filmiku zobaczycie prezentację współpracy sprzętu z theHunter.

Więcej szczegółów w TYM temacie na forum. Jeśli jesteście zainteresowani tym gadżetem, podczas zamawiania go w sklepie na stronie Novint użyjcie kodu na zniżkę 20% – ddfalcon

Firma Novint wysłała nam w prezencie jeden egzemplarz – otrzymaliśmy go dzisiaj, by samemu go przetestować. Będziemy starać się ulepszyć synchronizację Falcona z theHunter jeszcze bardziej, we współpracy z DickDastardly’em.

Twoja postać

Czy znasz swoją postać, tą na profilowym obrazku, którą wybrałeś podczas tworzenia konta?

Mamy w planach ulepszenie tego systemu z kilku powodów. Głównie chodzi o to, że chcemy umieścić postać w grze. W pierwszej kolejności mamy zamiar umieścić ją w Trophy Shotach, by pozwolić Ci pokazać swoje ubranie i ekwipunek. W dalszej perspektywie – jest to niezbędne w Multiplayerze

Problem w tym, że aktualnie postać nie jest częścią klienta gry. Są one w prosty sposób renderowane w swoim własnym świecie, kończąc jako obrazki na stronie. Właśnie dlatego musimy je w przyszłości wymienić. Pondato wyglądają one teraz trochę śmiesznie… ;)

Oczywiście w pełni rozwinięty system tworzenia postaci pozwalający Ci tworzyć i zmieniać bohatera w każdy możliwy sposób byłby wspaniały. Ale ilość czasu przeznaczona na jego stworzenie nie jest teraz osiągalna. W ostateczności możemy umożliwić wam wybór dwóch prostych charakterów – kobiety i mężczyzny. Niestety system z każdym graczem wyglądającym tak samo byłby trochę nudny. Dlatego powinniśmy celować w coś pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami. Kilka różnych postaci oraz kilka zmiennych cech, jak kolor skóry, albo fryzura.

Do następnego tygodnia – Darz Bór!

PS. Będziemy na Eastern Sports & Outdoor Show, który odbędzie się 5 lutego w Harrishburg, PA. Odwiedź nas i pogadaj z nami!

______________________________________________________
* – oczywiście użytkownik oficjalnego forum, nie tego ;)

TŁUMACZYŁ : ScoiaTael

Poprzedni artykułStatus Update – 29 Grudnia 2010
Następny artykułStatus Update – 12 Stycznia 2011