Witamy w cotygodniowym Status Update!

Jesteśmy teraz w końcowej fazie poprawek w Settler Creeks ,które będą dostępne w poniedziałek 13 grudnia.

Bez dalszej zwłoki, tutaj jest trailer na Facebooku i YouTube:

Facebook posiada lepszą kompresje filmów wideo niż YouTube, więc jeśli chcesz zobaczyć wideo w lepszej jakości zobacz wideo na Facebook-u.

Zwykle z dużym wyprzedzeniem staramy się uniknąć błędów, lecz biorąc pod uwagę najważniejsze cele, pierwszą wersję skończyliśmy miesiąc przed premierą w celu testowania i raportowania tego co działa a co nie, czego brakuje, gdzie powinny być rozmieszczone obiekty itd.

Ta wersja może nie zawierać wszystkich modeli które miały znaleźć się na tym obszarze, krajobraz może być trochę nierówny a nawet trochę przesadzony , itd.

Tak więc w dużej mierze jest to zasługa Björn-a, który prowadzi projekt obszaru wraz z Peterem. Obszary polowań zostały zaprojektowane z myślą o ?rodzeniu? się zwierząt w różnych miejscach, biorąc pod uwagę prawdopodobieństwo utknięcia itd.

Piotr współpracuje także z Björn-em nr. 2 (inny Björn) i Hanna (naszymi stażystami) w celu tworzenia, dopracowywania i pozycjonowania różnych modeli w świecie gry (np. zardzewiały stary wagon).

Budujemy nowe wnętrza programu które są regularnie testowane i  w pewnym momencie trzeba je zamrozić aby mieć pewność ,że mamy to gotowe i nic temu nie zagraża jeżeli nawet w ostatniej chwili coś się zepsuje. W tym momencie idzie nam dobrze, upewniając się teraz, że rozwiązaliśmy ostatnio wspomniane problemy.

To jest to, gdzie jesteśmy dzisiaj lecz do końca tego tygodnia będziemy mieli ostateczne przetestowaną wersję którą będziemy mogli zacząć udostępniać, by w końcu otworzyć serwery w poniedziałek.

Właściwie, to wydanie zawiera więcej niż tylko nowy obszar … i jest tam jedna szczególna cecha którą staramy trzymać się w sekrecie, ale jesteśmy pewni że w wyniku tego będzie wiele zaskoczeń ??.co!?!? dla tych, którzy się domyślają(nie, to nie jest łoś).

Jak zawsze, rozpowszechniajcie słowa, rozprzestrzeniajcie filmy – pomoc w pozyskiwaniu nowych graczy do theHunter jest bardzo ceniona i to zapewnia nam kontynuowanie w tworzeniu nowych rzeczy do tej wspaniałej i specjalnej gry!

Do zobaczenia na Settler Creeks w poniedziałek!

PS. Widziałeś Wczesny Pokaz Łosia?

Poprzedni artykułStatus Update ? 1 Grudnia 2010
Następny artykułStatus Update – 15 Grudnia 2010