Cotygodniowy Stan Aktualizacji już tu jest!

Jesteśmy w końcowej fazie testowania, poprawiania i naprawiania błędów w nadchodzącej aktualizacji gry, którą planujemy wydać w następnym tygodniu, jeżeli nie napotkamy żadnych problemów.

Poza licznymi poprawkami i naprawami, głównymi rzeczami wprowadzonymi w aktualizacji gry będzie łuk refleksyjny, poprawa AI zwierząt, wabik na niedźwiedzie i mała extra niespodzianka. Jedną z poprawek jest zmiana kodu klient-serwer, w celu zwiększenia wytrzymałości serwerów w szczytowych godzinach ruchu. To powinno zredukować (wręcz uniemożliwić) prawdopodobieństwo utraty trofeów czy brak potwierdzenia pozyskania zwierzyny.

W tym tygodniu wprowadziliśmy kolejne poprawki w infrastrukturze i wydajności i do tej pory wygląda to bardzo dobrze. Zauważamy szybszy czas reakcji i mniejsze obciążenia na poszczególnych serwerach. Jest do mały krok do przodu i daje nam trochę swobody, ale praca z tym nigdy się nie skończy. Stale poprawiamy i optymalizujemy nasza infrastrukturę.

TruRACS

Kolejną rzeczą, o której chcę wspomnieć jest TruRACS. Na jakiś czas wstrzymaliśmy pracę nad nim, ale czytaliśmy dyskusje na temat dziwnych rzeczy i błędów. Mamy zamiar zrobić małą rewizję i naprawić niektóre problemy, jak i wprowadzić kilka ulepszeń. Aczkolwiek na chwilę obecną naszym priorytetem jest aktualizacja gry, i na razie wiecie jakie mamy plany.

Drażnienie..?

Chodziły plotki o drażniących wydarzeniach, które miały się dzisiaj wydarzyć? Cóż? chyba zostawię po prostu kilka zdjęć do waszej dyskusji.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Poprzedni artykułStatus Update – 1 Luty 2012
Następny artykułUWAGA! Ręczna aktualizacja launchera!

1 KOMENTARZ