Czasu na Status update!

Oczywiście jesteśmy wciąż zajęci pracami nad trybem MP. Obecnie skupiamy się na kompletowaniu nowości, w którym przestajemy dodawać nowe rzeczy i pracujemy nad udoskonaleniem tego, co już wykonaliśmy, aby funkcjonowało bez problemu i wykonujemy ostatnie poprawki w wyglądzie graficznym.

Pozostała praca nad trybem wieloosobowym w większości odnosi się do kodu i animacji, które umożliwią nam w przyszłości prowadzenie prac nad nowym ekwipunkiem i zwierzętami. Należy pamiętać, że wsparcie ze strony programistów i animatorów jest wciąż ograniczone na kilka kolejnych miesięcy, zatem skupimy się na rzeczach, które będą działać w obecnym systemie. Jesteśmy pewni, że będą rozkoszne i warte wysiłku.

Między innymi (ogłosimy wkrótce) postanowiliśmy odpowiedzieć na wasze prośby i wydaje nam się, że będzie to całkiem fajny dodatek do theHunter. Lis. Głównie tworzony dla rezerwatu Hemmeldal, ale myślimy również nad dodaniem mniejszej populacji, na Hirschfelden. Powodem wybrania lisa a nie ptactwa wodnego, (które jest również kandydatem) jest to, że możemy użyć gotowych części obecnie wprowadzonych animacji i SI(sztucznej inteligencji), aby przyśpieszyć proces tworzenia.

Ptactwo wodne i inne zwierzęta mają rozległe wymagania techniczne, na które nie mamy obecnie czasu.

I tu chcemy was prosić o pomoc. Wydarzenia te działy się już kilka razy; po wpuszczeniu do rezerwatów nowego gatunku, dostajemy mnóstwo opinii na temat wyglądu zwierzęcia, proporcji ciała, etc. Część rzeczy jest bardziej bądź mniej skomplikowana do wykonania. To działo się z niedźwiedziem brunatnym i zdarzyło się kilka razy wcześniej.  Pomimo naszego wysiłku, wciąż działamy pod presją, przez co przeoczamy mniejsze szczegóły. W związku z tym chcielibyśmy spróbować, mając was wszystkich abyście wyrazili swoje opinie i wiedzę na temat lisa, co pozwoli nam uniknąć ominięcia drobnych szczegółów. Po prostu powiedz nam, co myślisz i wiesz o lisach, bazując na poniższym obrazku pochodzącego z początkowych prac. Zrobimy tyle ile możemy, aby móc wprowadzić wasze sugestie do lisa przy obecnych ograniczeniach.

 WIP LIS

Kiedy model będzie gotowy, zaczniemy tworzyć tekstury i upewnimy się, że wszystkie animację działają poprawnie. Ostatnią rzeczą jest tworzenie SI (sztucznej inteligencji), testowanie, kontrolowanie populacji i ustalanie, w jakim środowisku mają pojawiać się zwierzęta. Dokładna data introdukcji lisa jest nieznana, ale oczekujcie go w ciągu dwóch miesięcy.

Aktualizacja serwer, Piątek 10 Maja

W piątek rana o godzinie 08:00 CET wykonamy serię aktualizacji, włączając w to fizycznie przeniesienie naszych serwerów do nowej lokalizacji w naszym obecnym centrum danych i wprowadzimy kilka zmian w infrastrukturze. Podczas aktualizacji strona i forum będą wyłączone na ok. 1 godzinę.

 

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 6 Maja 2013
Następny artykułStatus Update ? 16 Maja 2013

1 KOMENTARZ

  1. Jest prośba lisa dodajcie tak, że na Logger’s Point. Wiem że chcecie zarobić ale proszę udostępnijcie go dla graczy podstawowych.Oni nie mają premium ale szanują grę.Ponadto mój ojciec jest myśliwym i mogę mu się zapytać gdzie lisy lubią przebywać. Wracając do graczy gra może się się znudzić gdy poluje się na mulaki. Psychologia jest taka, że nie zawsze ludzie kupują premium. Zazwyczaj zapominają o The Hunter. Ja zawsze staram się zachęcić kolegów do gry w The Hunter. Myślę że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę. Wasz fan Michał Goll