Witajcie,

May dla Was kilka informacji z dżdżystego Sztokholmu:

Minuty od chmury

?w końcu. Podczas wczorajszej przerwy technicznej wykonaliśmy ostatni krok przy wprowadzaniu theHunter na nowe serwery. Był to długi i skomplikowany proce i nie jest jeszcze ukończony.  Dokładamy wszelkich starań, potu, krew i łez, aby naprawić wszystkie błędy i doprowadzić wszystko do ładu. Minie trochę czasu zanim wszystko będzie funkcjonować tak jak planowaliśmy; będziemy wciąż monitorować nasze serwery w celu uzyskania jak najlepszej wydajności. Jak zawsze wszystkie raporty o błędach z waszej strony są mile widziane.

Chcemy wam podziękować za waszą cierpliwość i wspierania nas podczas przenoszenia serwera. Aby wam to wynagrodzić, każde aktywne członkostwo zostanie wydłużone o jeden dzień.

?Zapytaj mnie o wszystko? z Björn

 

björn
björn

Pora na nową sesję z serii ?Zapytaj mnie o wszystko?. Tym razem będziecie mogli przepytać naszego game designera Björn-a. Jest to człowiek, któremu możecie zadawać ??duże?? pytania, dotyczące rozgrywki, środowiska, równowagi, historyjek etc.

Jednak jest on również w stanie odpowiedzieć wam na bardziej szczegółowe pytania.

ZMW zostanie odblokowane za 48 godzin, zaczynając o godzinie 12, czasu CEST 9 maja. Prosimy zapoznać się z zasadami ZMW.

 

 

Przypomnienie o zawodach wideo

Być może przegapiliście informacje w zeszłym tygodniu, ale trwa konkurs na utworzenie trailera do theHunter a został już tylko tydzień. Wszystkie zasady znajdziecie w tym temacie.

 

To wszystko na teraz!

Połamania!

 

Poprzedni artykułPlanowana konserwacja serwera
Następny artykułAktualizacja gry – 9 Maja 2014