Darz Bór!

Oto nasze cotygodniowe informacje ze świata theHunter a w nich:

Wielkanoc w theHunter

Wielkanoc w theHunter
Wielkanoc w theHunter

W poniedziałek uruchamiamy tygodniowe zawody świąteczne z 7 różnymi konkurencjami, które dopasują się w każde gusta i guściki. Na zwycięzców czekają niesamowite trofea i nagrody! Nie przegapcie naszych poniedziałkowych informacji!

AMA z Peterem

Wyniki naszej ankiety wykazały, że pierwsza edycja ?Pytajcie mnie o wszystko? była bardzo przydatna i wyciągając rękę ku waszym prośbą, organizujemy kolejną edycją ?PMW?. Teraz będziecie mogli zapytać o wszystko naszego dyrektora artystycznego ? Peter`a, i musicie wiedzieć, że ?elokwencja? to jego drugie imię tak, więc przygotujcie dla niego ciekawe pytania.

Temat z PWM Peter`a odblokuje się za 48 godzin, zaczynając od 12: 00 CET, 11 Kwietnia. Wszystkie pytania będą przeglądane i edytowane przez zespół moderatorów, wg zasad PWM.

ROZMOWA RUSZYŁA.

Ostrzeżenie przed kradzieżą kont

Ostatnio docierały do nas informacje dotyczące skradzionych kont, nieuczciwi ludzie kontaktują się z wami poprzez prywatne wiadomości oświadczając, że za darmo wygrali darmowe EM$, oferują wam darmowe EM$ albo bronie; a żeby tego dokonać potrzebują danych do logowania na konto. Po otrzymaniu dostępu do konta, bardzo często używają kodów i trainerów, co prowadzi do stałego zbanowania konta. To przykre, że takie rzeczy mają miejsce zwłaszcza, kiedy gracz zainwestował czas i pieniądze w swoje konto.

W związku z powyższym prosimy was o bycie nad wyraz przezornym i nigdy nikomu nie podawać swoich danych do logowania. Nie istnieje takie coś jak darmowe rzeczy.

Przypomnienie o warunkach korzystania z usługi

Ponieważ niedawno miał incydent molestowania seksualnego na forum na skutek, czego gracz został dożywotnio zbanowany w grze i na forum. Chcemy wam przypomnieć, że nie będziemy tolerować tego typu zachować.

Wszystkiego najlepszego i udanych wakacji Pim!

Urodziny Pima
Urodziny Pima

Do zobaczenia!

Poprzedni artykułStatus Update ? 3 Kwietnia 2014
Następny artykułAktualizacja gry – 10 Kwietnia 2014