Witajcie Myśliwi,

Jest ponownie środa i wszyscy wróciliśmy już do biura. Każdy z nas miał przyjemną, zasłużoną, długą przerwę a teraz ciężko pracujemy nad nadchodzącymi nowościami. 

Nad czym aktualnie pracujemy? Niektórzy z was przeszukiwali nasze pliki graficzne i widzieli nowy łuk. Na chwilę obecną przebiegają testy związane z łukiem i planujemy wprowadzić go do sklepu pod koniec tego miesiąca. Jeszcze dzisiaj wydamy nowy wabik ? urynę łosia. Niektórzy z was kopią wokół naszych plików graficznych gdzie widziałem nowy łuk. Łuk jest testowany już teraz, a naszym celem jest uwzględnienie go w sklepie w tym miesiącu. Później dzisiaj wydamy nową przynętę: Urynę Łosia. Również planujemy wydać odmianę jednego z ulubionych, starych przedmiotów.

W tym samym momencie kończymy trójwymiarową strzelnicę łuczniczą. Peter stworzył ją wraz z naszym stażystą Tomasem, i wygląda to całkiem nieźle. Mamy nadzieję, że będziemy mieli ją skończoną i gotową w przeciągu 4 tygodni. Musi po prostu być odpowiednio przetestowana i wyregulowana.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Robert i Herman kontynuują modernizację strony internetowej. Jak wspomniano wcześniej, nie jest to zauważalne obecnie ale wprowadzi wiele zmian i poprawek w przyszłości.

Jak wielu z was wie, tłumaczenie theHunter odbywa się dzięki niektórym członkom naszej wspaniałej społeczności. Ci ludzie wykonują niesamowitą robotę i po prostu uwielbiamy ich za pomoc w tłumaczeniu. Wielkie podziękowania dla wszystkich tłumaczy, mamy nadzieję, że wiecie jak bardzo jesteśmy wam wdzięczni za pomoc! Aczkolwiek potrzebujemy więcej pomocy. Więc jesteś zainteresowany pomaganiem nam i wiesz, że jesteś dobry w dochowywaniu sekretów, (jako tłumacz będziesz musiał przetłumaczyć informacje, które nie zostały jeszcze upublicznione) śmiało skontaktuj się z Davidem przez email. Potrzebujemy pomocy zwłaszcza przy następujących językach: holenderski, norweski, hiszpański, węgierski, portugalski, chorwacki i estoński. Oczywiście będziemy zadowoleni, jeżeli będziemy mogli dodać kolejny język inny od tych, które mamy obecnie. Tak, więc jeżeli twój język nie jest wspierany w chwili obecnej, możesz nam pomóc w udostępnieniu go dla twoich rodaków.

Chcielibyśmy również podziękować uczestnikom naszego konkursu filmowego. Wszyscy świetnie się spisali i właśnie przeglądamy wasze filmy. Jeżeli wszyscy zgodzimy się na jednego zwycięzcę, ogłosimy zwycięzcę przed poniedziałkiem. Utworzymy również nowy konkurs na wideo tutorial w ten weekend. Nie zdecydowaliśmy jeszcze, na jakie zwierzę. Co proponujesz?

Poprzedni artykułStatus Update ? 19 Grudnia 2012
Następny artykułGame Update – 9 Stycznia 2013

2 KOMENTARZE