Czołem Nemrodzi,

W dzisiejszych informacjach ze świata theHunter, uchylimy rąbka tajemnicy o nadchodzącym rezerwacie.

Ostatnim razem wspominałam ?o kilku przesłodkich nie-ssakach zamieszkujących ten rezerwat?, i wiele osób przypuszczało, że będzie można na nie zapolować. To była nieco podchwytliwa wskazówka ? przyznaję, a przez przesłodkie stworzenia miałam na myśli pająki i skorpiony (będą funkcjonowały podobnie do szczurów w obecnych rezerwatach; możecie je upolować, jeśli chcecie) i kontynuując nowy rezerwat, nad którym pracujemy to
*werble*

AUSTRALIA!

Zaczynając od tego, że nowy rezerwat EHR będzie oparty na bezludnych częściach zachodniej Australii, będzie to pierwszy ?suchy? rezerwat, który będzie oparty na zupełnie nowych barwach ogólnej flory. Będzie wiele pól-otwartych przestrzeni (zakrzewione łąki, etc), kilka ciekawych skalistych wzgórz, gęstwiny akacjowe (głównie wokół starych koryt rzek) i pełno krzewów. Celujemy w nieco surowe odczucia, ale z wieloma ciepłymi efektami. Nasz zespół graficzny dodał, również kilka małych dodatków, typowych dla zachodniej Australii, które będzie mogli odkryć ? zarówno we florze jak i w odgłosach bezludnej Australii.

Teraz zamilknę i pozwolę Wam się delektować tymi zdjęciami z wczesnego dostępu (mapa wciąż jest dopracowywana, więc niektóre rzeczy mogą ulec zmianie).

Australia
Australia
Australia
Australia
Australia
Australia
Australia
Australia

Tradycją jest, że prosimy Was o zaproponowanie odpowiedniej nazwy dla tego rezerwatu. Nazwa musi oddawać jego charakter. Propozycje możecie pisać w tym temacie.

Nic, więc dziwnego, że ostatni w biurze dominuje klimat australijski; wypchane popiersie kangura prawie znalazło się pomiędzy Hoggy-m a Roey-em, a nasz artysta Marcus stworzył strój prawie rodem Krokodyla Dundee. Ubranie oddaje całkowicie klimat rezerwatu! Począwszy od butów, kapelusza z zębami aligatora i przede wszystkim świetnie dobrany kamuflaż! Sprawdźcie sami!

Ubranie ala Krokodyl Dundee
Ubranie ala Krokodyl Dundee

To wszystko na dzisiaj, pora skończyć czytać i udać się do lasu!

Połamania!

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 12 Luty 2015
Następny artykuł[SU] 19 Luty 2015