Co W Trawie Szumi

Dzisiaj zaczniemy od dwóch świetnych informacji?

Myłkusy zostały wypatrzone na Rougarou Bayou!

W ubiegłym tygodniu wspomnieliśmy o Peterze, który pracował nad rzeczą oczekiwaną do dawna przez graczy. Myłkusy! Obecnie zostały wprowadzone dla Jelenia Wirginijskiego, ale jeżeli będzie duże zainteresowanie wprowadzimy myłkusy u innych gatunków.

Myłkusy

Były na liście życzeń graczy od bardzo dawno, aż do teraz! System poroży jest jednym z najbardziej skomplikowanych systemów w grze oraz jest powodem wielu dyskusji wśród naszych graczy.

Myłkusy będą rzadziej spotykane niż byki z naturalnym porożem. Jednak nie będą tak rzadko spotykane jak odmiany kolorystyczne (albinos, łaciaty, melanistyczy). Każdy gracz powinien mieć okazję spotkać myłkusa!

 wt_non_typical

Na początek wprowadziliśmy myłkusy tylko u Jelenie Wirginijskich, i jeżeli wszystko pójdzie tak jak planowaliśmy dodamy myłkusy do Mulaków, Jelenie Czarnoogoniastych i prawdopodobnie każdego gatunku, dla którego ma to sens.

Jak w rzeczywistości, myłkusy będą miały inną tablicę liderów i inna punktację (Bonne & Crockett), aby nie narobić bałaganu w rekordach osobistych.

Oprócz myłkusów wprowadziliśmy dzisiaj również 10 nowych misji na Króliki Europejskie.

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 29 Stycznia 2015
Następny artykułAktualizacja Gry – 12 Luty 2015