Witam i zapraszam do Status Update!

Dużo rzeczy do opisania tym razem, więc zaczynajmy! ?

Paysafecard

Jak ogłoszono na początku tego tygodnia do obsługi naszego sklepu został dodany Paysafecard. Paysafecard to w zasadzie karta przedpłaty, a raczej kod PIN, który kupujesz w jednym z tysięcy punktów sprzedaży dostępnych w 26 krajach. Następnie należy wprowadzić ten kod PIN w sklepie theHunter na zakup członkostwa lub em$. Prosta i łatwa, i świetna jeżeli nie chcesz używać karty kredytowej.

Jeśli uważasz, że brakuje nam ważnej metody płatności, której chcesz używać, skontaktuj się z nami, a my zobaczymy, co możemy zrobić.

Raptr

Teraz mamy wsparcie Raptr! Raptr to społeczność graczy, która pozwala zobaczyć, w co twoi znajomi grają oraz śledzić ich osiągnięcia .
Zapraszam do odwiedzenia strony theHunter na Raptr.

Możesz nawet dostać osobista sygnaturę w postaci obrazu:

Ja jestem stpe na Raptr, czuj się zobowiązany wysłać do mnie zaproszenie.

Bażanty ? zawody

Zgodnie z obietnicą w poprzednim tygodniu, szereg konkursów dla bażanta są teraz udostępnione i w pełni sprawne. Zaprojektowany przez Liona, oczywiście, jak zwykle mądre nazwy(takie jak Sidebyside Winder, Beac Havoc lub Frequent Flyer?). Jako bonus upewnij się że dołączysz do 295 Slug Championship (Blacktail) lub Hog Competitions Apocalypse Sow.

Pierwszy ma rozpocząć się w ten piątek (do tego czasu zakładka konkursowa Bażanty będzie pusta).

Nowy wygląd forum

Projekt małego zwierzątka Liona zostało wdrożone jako nowy wygląd forum. Zostanie on wprowadzony jutro w czwartek i wtedy pojawią się dalsze informacje, więc bądźcie czujni ?

Mooselicious ? Łosiowo

Nasz animator Dick właśnie rozpoczął pracę nad animacją nadchodzącego Łosia i Lion zdecydował się porozmawiać z nim aby pokazał nam kilka zdjęć z pracy. Odwiedź blog Lion-a na IGN ,aby dowiedzieć się trochę więcej ?

Upewnij się czy odwiedziłeś nas na Facebooku, aby zobaczyć film z niezdarnym Łosiem podczas testowania fizyki ragdoll.

Powodem dla którego Dick nosi przyjął nazwę Big D na blogu jest uniknięcie filtra cenzury. Wydaje się, że jest na jakiejś czarnej liście ?;)

Wszystkie licencje dostępne dla gości

Począwszy od następnego poniedziałku wszystkie licencje na zwierzęta, będą dostępne w sklepie Doc-a na zakup przez gości. Zakup licencji na bażanta oznacza, że po raz pierwszy postawisz swoją stopę na Logger`s Point bez członkostwa(konta Premium). Zalecane jest zakupienie Shotguna i kilka sztuk amunicji birdshot u Doc-a.

Optymalizacja serwera

Wraz ze zmianą licencji w poniedziałek będziemy przeprowadzali szereg zmian na serwerze w celu zwiększenia jego wydajności. Po aktualizacji klienta w zeszłym tygodniu byliśmy świadkami znacznego wzrostu graczy online, z których jesteśmy bardzo zadowoleni, ale nasze serwery otrzymały cios.

Mówiąc delikatnie, mamy kilka rzeczy do zrobienia i chcemy przenieść serwery gry, aby się go pozbyć. Nie tylko to poprawi wydajność ,pozwolą nam wzmocnić infrastrukturę, co automatycznie w końcu pozwoli nam dodać jakieś bardzo potrzebne rzeczy do gry.
Serwer gry zasługuje na aktualizacje ?

Udanych łowów dopiero w przyszłym tygodniu, wtedy wydamy 10 misji dla bażantów.
????????????????????????????-
Ode mnie:
ragdoll ? jest to realistyczna symulacja opadania ciał.
Tutaj możecie zobaczyć film :

Poprzedni artykułMooselicious
Następny artykułAktualizacja Strony i Serwera 26 Październik 2010