Witamy w dzisiejszym Statusie Aktualizacji!

Postój w zeszłym tygodniu

W ubiegłym tygodniu, kiedy byliśmy gotowi do wprowadzenia Aktualizacji Gry nasz system monitorujący serwery, zaraportował błąd dotyczący kontrolerów dysku RAID. Na szczęście niedługo odkryliśmy, że został uszkodzony system plików i przełączony w tryb odczytu.

Poprosiliśmy naszego partnera od centrum danych, aby zweryfikował błędy na dyskach. Po długich i żmudnych próbach naprawienia dysków, ponownie uzyskaliśmy dostęp do serwera. Niestety cześć rzeczy nie działała, więc musieliśmy wykonać reinstalację serwera, na szczęście mieliśmy kopię zapasową sprzed kilku godzin.

Jak zawsze, staramy się zrobić coś dobrego w takich sytuacjach, więc informowaliśmy was na bieżąco o postępach przy przywracaniu serwera przez nasze oficjalne konto na twitterze @thehuntergame. Po kilku wpisach i odpowiedziach, nasz blog przybrał formę przewodnika turystycznego po Sztokholmie.

Nowe Centrum Danych

(krótko)

Nasza umowa z obecnym zarządcą centrum danych niedługo wygada, więc zastanawiamy się nad kilkoma opcjami. Umowy są zazwyczaj zawierane na 36 miesięcy, więc jest to ważna decyzja ? zostać czy się przenieść?

Ogólnie rzecz biorąc nie jesteśmy zadowoleni z obecnej sytuacji. Przeniesienia centrum danych jest poważną decyzją, i trzeba się do niej dobrze przygotować. Będziemy was informować jak przebiegają nasze prace.

Aktualizacja Gry

Wprowadziliśmy najnowszą wersję gry w zeszły piątek. Zazwyczaj nie wydajemy aktualizacji w piątki, aby uniknąć wyciągania ludzi od swoich rodzin w przypadku gdyby coś poszło nie tak.

Odkryliśmy kilka drobnych problemów, ale nie są poważne, więc ogólnie była to bardzo mała aktualizacja.
Obecnie ciężko pracujemy nad następną, właściwie już zaczęliśmy testować, jako ulepszenie obecnej rzeczy coś, co mam nadzieję będziecie uwielbiać, gdy tylko zobaczycie to w akcji.
Plany na najbliższą przyszłość jest główna aktualizacja zawierająca nowe środowisko (a także nowe zwierzęta), które zostanie wprowadzone w kwietniu. W między czasie jest również trochę rzeczy do zrobienia po stronie serwera, z których jesteśmy zadowoleni. Więcej informacji już w krótce.

Do następnego tygodnia, Darz Bór!

 

 

 

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 17 Luty 2012
Następny artykułStatus Update – 29 Luty 2012