Witamy w Status Update!

Cały zespół jest zajęty nadchodzącą aktualizacją. Jesteśmy w trakcie końcowych iteracji przy nowym obszarze który zaczyna naprawdę wyglądać ładnie. Niedźwiedź jest konfigurowany i testowany, oraz prowadzone są ostatnie poprawki w animacji.

Ze względu na sposób, w jaki nowy obszar będzie wyglądać z wodą oraz innymi przeszkodami jesteśmy w trakcie realizacji bardziej zaawansowanego systemu wyszukiwania drogi. Spowoduje to ,że zwierzęta będą bardziej inteligentne podczas omijania przeszkód.
Nie będzie więcej świń próbujących przecisnąć się przez ogrodzenia lub jeleni wyglądających jak uwięzione. Poprawi to ruchy wszystkich przemieszczania wszystkich zwierząt, a także umożliwić w przyszłości ciekawych funkcji.

Nowy serwer gry jest testowany podczas gdy my w jesteśmy w trakcie przebudowy konkursów i misji . Staramy się robić rzeczy łatwiejsze i bardziej przydatne. Zamiast opisu misji otrzymywanych przez nieznane osoby w wiadomościach , będzie on dostępny na stronie. Zobacz, które z nich są aktywne, dostępne, zakończone, zablokowane i zobacz swój postęp. Zaakceptuj misje kliknij i zobacz przejrzysty opis celów misji. Interfejs konkursu będzie uproszczony i pozwolą na startowanie w wielu konkursach w tym samym czasie (nawet dla tego samego gatunku*).

Wystarczy gadania, czas na zrzuty ekranu z nadchodzącego obszaru …

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wszystkie zrzuty ekranu są dostępne do pobrania tutaj w większej rozdzielczości (1920×1200), jeśli chcieliby Państwo opublikować je gdzie indziej lub użyć jako tapety.

—————–
* W Końcu!

Poprzedni artykułStatus Update – 23 Marca 2011
Następny artykułStatus Update ? 6 Kwietnia 2011