Witam w dzisiejszym Status Update!

W zeszłym tygodniu rzuciliśmy wam wyzwanie – jeśli 500 osób da nam „Lubię to!” na naszej Facebookowej stronie, pokażemy wam video z niedźwiedziem. Oczywiście udało wam się, więc macie tutaj obiecany filmik!

theHunter: Black Bear Teaser Video

Oprócz osiągnięcia 500 „Lubię to!” i otrzymania filmiku, pomogliście nam zrobić małe zamieszanie związane z grą wśród waszych znajomych, którzy widzieli, że „Lubicie” theHunter. Jest to wiele warte!

Będąc małą firmą (na prawdę małą, jeśli chodzi o produkcje gry takiej jakości; dodajcie do tego bycie także deweloperem, pracę nad serwerem, a także operacje i zarządzanie pomocą) bardzo na was polegamy, aby coś opowiedzieć, czy rekrutować nowych graczy.

Naszym celem jest mieć możliwość kontynuować to, co kochamy – rozwój theHunter w jeszcze bardziej wybitną grę. Nie chcemy być anonimowym producentem gier stojącym za gigantycznym deweloperem, który przekazuje informacje tylko przez informacje prasowe. Chcemy być osobiści! W przeszłości robiliśmy kilka wywiadów z pracownikami, ale w nadchodzących tygodniach wyniesiemy to na wyższy poziom, pokazując wam więcej o nas samych i pozwalając wam poznać poszczególnych członków teamu.

Idąc w tym kierunku pracujemy nad czymś, co pomoże wam pomagać nam. Dostawanie czegoś w zamian za każdego członka, którego zachęcić do gry. Więcej informacji wkrótce…

W innym temacie prowadzimy ankietę i prosimy o wasze rady w sprawie wewnątrz-growej komunikacji głosowej. Proszę, zajrzyjcie tam.

W następnym tygodniu damy wam trochę obrazków wysokiej rozdzielczości z nowego kanadyjskiego terytorium… :D

Poprzedni artykułStatus Update – 16 Marca 2011
Następny artykułStatus Update – 30 Marca 2011