Czas na aktualizację!

Przede wszystkim, dziękuje za waszą cierpliwość i wsparcie w czasie awarii serwera, który miał miejsce w zeszłym tygodniu.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z posiadania tak wspaniałej społeczności theHunter.

Gdzie podczas takich awarii w innych grach online gracze sieją wszędzie spustoszenie ,natomiast my dostajemy wsparcie o otuchę. Dzięki!

Podsumowanie
Byliśmy świadomi z problemów i konsekwencji wynikających z bieżącego systemu i przez jakiś czas pracowaliśmy nad ulepszeniem pracy serwera i nazwijmy to ?Game Server?.
Istnieją trzy główne przyczyny które postanowiliśmy poprawić – Stabilność, Skalowalność i Rozszerzalność. Mówiąc delikatnie, obecny system posiadał tych parametrów więc postanowiliśmy coś z tym zrobić.

Nowy serwer gry jest zaprojektowany od podstaw w celu uniknięcia błędów w przyszłości. Nie tylko wyniki będą znacznie lepsze, lecz umożliwi nam to wprowadzenie nowej ,ciekawej przyszłości.

To prawda, to co się stało było bardzo niefortunne i „nie powinno nigdy wydarzyć” (dwa dyski zepsuły się w tym samym łączu RAID5) lecz jednak wydarzyło się ponownie, istnieje wiele rzeczy które ? od tak? mogą się zepsuć i prędzej czy później to nastąpi . Dodając do tego nowych graczy , serwer będzie coraz bardziej obciążany.

Nowy serwer gry nie jest jeszcze gotowy. A z powodu ostatnich wydarzeń  musimy wykonać krok wstecz i upewnić się ,że wszystko jest naprawione i zdatne do użytku. Chociaż oznacza to, że wdrożenie nowego serwera gry zostanie przedłużone w celu uniknięcia błędów które mogłyby wydarzyć się w przyszłości oraz aby lepiej radzić sobie z innymi problemami.

Aktualizacja gry
Pomimo całego zamieszania wprowadziliśmy nową aktualizację gry w zeszły piątek. Z niektórymi z nowości możecie zapoznać się bliżej ?
– TheHunter teraz wsparcie TrackIR
TrackIR jest urządzeniem, które umożliwia sterowanie kamerą w grze poprzez ruchy głowy. Innymi słowy, możecie grać w gry tak jak zawsze lecz poprzez pochylanie, skręcanie głowy będziecie zmieniać widok w grze. Świetnym jak i bardzo przydatnym doświadczeniem jest wychylanie się zza drzewa o inne przeszkody.

Przeczytaj więcej o TrackIR tutaj.

TrackIR 5 kit jest dostępny za 149,95 dolarów na stronie internetowej NaturalPoint’s. Sprawdź również nasz konkurs?czytaj dalej!

Dodano wolną kamerę
Chociaż nie wszyscy używają TrackIR chcieliśmy dodać podobną funkcję dla graczy nie posiadających TrackIR. Przełączanie kamery pomiędzy trybem free-look a normalnym odbywa się za pomocą klawisz ?X? . Pozwala on na sterowanie kamerą bez zmiany kierunku w którym idziesz. Oczywiście nie jest to aż tak funkcjonalne jak w przypadku TrackIR,ale również jest bardzo przydatne.

Eliminator Zapachu
Doc właśnie dodał Eliminator Zapachu do swojego sklepu! 50 użyć za 120 em$  zredukuje zapach ciała ludzkiego na godzinę czasu gry(wtedy otrzymacie powiadomienie o zakończeniu jego działania) i tym samym zmniejszy się ryzyko wypłoszenia zwierząt.

Kojoty
Poprawiliśmy kilka rzeczy które zmieniają obszar widzenia i węchu na trochę gorsze. Mówiąc ogólnie powinny być łatwiejsze do upolowania.
Redukcja czasu ?nerwowego?
Czas stanu nerwowego zwierząt ,które ciebie zobaczyły został skrócony.  Są one bardziej ostrożne i czasem mogą nie reagować na wabienie.

Brak optymalnej sekwencji dla wabików
Tajemnicza sekwencja wabienia która kiedyś była używana w celu osiągniecia lepszych wyników została usunięta. Wystarczy użyć go w taki sposób, aby naśladować odgłos zwierzęcia. Nadal możliwe jest spłoszenie zwierzyny poprzez nadużycie wabika(np. używanie wabika co dwie sekundy lub co minutę).

Aby dowiedzieć się więcej o tej aktualizacji przeczytaj więcej na wiki

Nie zabraliśmy się jeszcze za naprawianie między innymi HunterMate, który nie rejestruje szczekania kojotów.
Aktualizacja Serwera
Wprowadziliśmy również aktualizację serwera która dotyczyła głównie kwestii wydajności. Najbardziej widoczna zmiana dotyczy konkursów (działa około 100-200 razy szybciej). Więcej informacji o aktualizacji serwera znajdziecie na forum w tym temacie ,który również wspomina o wyrzucaniu z serwera.
Wygraj zestaw TrackIR!
To jest twoja szansa, aby wygrać zestaw TrackIR, ufundowany przez NaturalPoint wraz ze specjalną trofeum.

Konkurs rozpocznie się 25 Listopada gdzie właśnie będzie można wygrac ten zestaw! Tak, słyszałeś!

Zapoznaj się z detalami konkursu aby dowiedzieć się więcej .

Poprzedni artykułInformacje o ostatniej awarii – 19 listopada 2010
Następny artykułStatus Update ? 1 Grudnia 2010