Informacje o ostatniej awarii
Przede wszystkim chcemy szczerze przeprosić za ostatnie przestoje theHunter spowodowane przez niefortunną i poważną awarię sprzętu w centrum danych.
Pracowaliśmy nad powrotem do normalnego działania gry, jak również chcielibyśmy złożyć wielkie podziękowania dla wszystkich,którzy nas wspierali w tym czasie.
Utraciliśmy wszystkie dane które nie zostały objęte Back-Upem , awaria nastąpiła ok.godziny 15. Wszystkie dane takie jak statystyki, zabójstwa, itp. zostały niestety utracone. Dotyczy się to wszystkich. Bardzo was za to przepraszamy. Jednakże, wszystkie transfery pieniędzy z całego świata zostaną prześledzone i zwrócone na konto gracza.
Kilka ważnych informacji.
Wszystkie pieniądze przeznaczone na zakup em$ i członkostwa powinny zostaną zwrócone na konto każdego kto dokonał zakupu.
Niestety wciąż brakuje niektórych profilów użytkowników, zdjęć i arkuszy punktacji zabitych zwierząt. Na chwilę obecną są one przekazywane z powrotem do serwera i pojawią się na nim z powrotem w ten weekend.
W poniedziałek wszystkie licencje i członkostwa zostaną przedłużone o dodatkowy tydzień.
Ogłosiliśmy również wydanie nowej aktualizacji gry, dodając wsparcie dla TrackIR i swobodne rozglądanie się oraz wiele innych rzeczy.
Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, napisz bezpośrednio do support@thehunter.com
Informacja ode mnie:
– w Doc’s Outfitters w zakładce equipment można kupić nowy eliminator zapachu, pozwalający nam bliżej podkraść się do zwierzyny (50 użyć)
– nowa luneta do shotguna będzie wydana w najbliższych tygodniach
– dodano również kilka poprawek dotyczących zachowania zwierząt (ich „strachliwości”) szczególnie tyczy się to kojotów, oraz poprawiono lot Bażantów.
BartekPL
Poprzedni artykuł16 Listopad Aktualizacja – Lion’s Outdoorchannel Blog
Następny artykułStatus Update – 24 Listopada 2010