Nowości:

  • Królik,
  • Wiatrówka .22,
  • Luneta wiatrówkowa 3-9x32mm,

Zmiany:

  • Wszystkie okna menu są teraz zapisywane lokalnie (wcześniej za każdym razem były pobierane przez przeglądarkę) co skróci szybkość ładowania strony w niektórych przypadkach,

Naprawione błędy:

  • Uaktualniono mapy występowania dzikich świń w Rougarou Bayou,
  • Naprawiono podnoszenie się kamery podczas przeładowania karabinu dźwigniowego w pozycji kucającej,
  • Zmiana opisu podczas potwierdzania zdjęcia trofeum na ?Confirm Trophy Shot? z ?Confirm Profile Shot?,
  • Poprawki dla strzału do bażanta z bliskiej odległości (wcześniej było tworzone za dużo klatek animacji co spowalniało grę w momencie),

Wskazówki do polowań na królika

2014_05_rabbit_release
Królik

Królik jest na tyle cichy, że nie jest wykrywany przez urządzenie HunterMate, nie odpowiada także na wabienie.  Takie zachowanie królików może doprowadzić do frustracji podczas ich tropienia, mamy jednak kilka informacji które pomogą w polowaniu.

Ponieważ zwierzątka są dosyć małe mogą skutecznie ukrywać się w trawach, z tego powodu zazwyczaj udaje się je wcześniej wypłoszyć niż je zobaczyć.

W porównaniu z pozostałymi zwierzętami płoszenie królików nie jest do końca takim złym pomysłem. Po krótkiej ucieczce królik będzie się chciał schować w pobliskich chaszczach czy krzakach i pozostanie w nieruchomej pozycji przez pewien czas chcąc przeczekać niebezpieczeństwo w ukryciu. Jest to dodatkowa szansa do zobaczenia go oraz podejścia na odległość strzału.

Do polowania na króliki może być stosowanych wiele sposobów, zaczynając od przyczajenia się w rejonie występowania królików z nadzieją że nas nie zobaczą, poprzez precyzyjne odstrzały z dużej odległości za pomocą wiatrówki lub łuku, lub też tropienie wypłoszonych królików aby znalazły się w zasięgu ze strzelby.
Oczywiście możecie także odkryć inne całkiem nowe techniki skuteczne w polowaniach na króliki (nieprzewidziane wcześniej przez programistów).

Udanych polowań na królika!

Poprzedni artykułAktualizacja gry – 13 Maja 2014
Następny artykułtheHunter – Najlepszy czy raczej najdroższy symulator łowiectwa?