Witajcie w naszym cotygodniowym dzienniku twórców. Prace nad nowym rezerwatem (oraz zwierzętami) posuwają się naprzód. Nasza epicka Summer Fiesta się zakończyła. Dziękujemy wszystkim za udział, za rok to powtórzymy i będziecie mieli jeszcze więcej do roboty!

Wczoraj została wydana aktualizacja, która zwiększała limit przedmiotów w świecie gry. Od teraz możecie umieścić na jednej mapie 8 namiotów, 7 przenośnych ambon oraz 15 przenośnych zwyżek, trójnogów i czatowni. Aktualnie odbywa się wyprzedaż sprzętu, tak więc macie okazje aby dokupić trochę sprzętu!

Kolejna ważna (i niestety smutna) informacja dotyczy naszego grafika Daniela. Jest to niestety jego ostatni tydzień w naszej firmie Expansive World. Dlatego poprosiłam go aby odpowiedział na kilka pytań dotyczących rezerwatu!

ruinedtrapperhutinforest

P: Dlaczego rezerwat oparty na Górach Skalistych?

O: Był to najbardziej pożądany rezerwat przez graczy oraz nasz zespół.

img_20151120_102123-e1448028705100P: Czy w rezerwacie będzie coś wyjątkowego? Coś czego nie ma żaden inny?

O: Jest to nasza pierwsza mapa bazująca na środowisku Ameryki Północnej. Oczywiście mapa posiada wiele rzeczy do zwiedzania, więcej niż wszystkie dotychczasowe mapy. Jednak będzie to bardzo przydatne przy polowaniu na nowe gatunki!

P: Jakie gatunki zwierząt będą zamieszkiwały rezerwat?

O: Wiesz, zawsze staramy się dobierać zwierzęta odpowiednie dla danego środowiska, biorąc również pod uwagę głos społeczności. Kiedy rozpoczęliśmy prace nad Pardwami, nowy rezerwat już był w budowie, w związku z tym postanowiliśmy dodać Pardwę Białosterną. Kolejnym mieszkańcem mapy będzie Owca Gruboroga, która w górach dotrzyma Pardwą towarzystwa. Wiemy, że jest pełno osób, które chciały więcej kóz i owiec w grze, dlatego decyzja była prosta. Wapiti Skaliste również było łatwym wyborem, ponieważ wszyscy kochamy na nie polować. Potrzebowaliśmy jednak czegoś charakterystycznego dla rezerwatu, najbardziej rozpoznawalnego znaku Ameryki Północnej ? grubego zwierza. Niedźwiedzia Grizzly. Również nasze stare, wysłużone Mulaki dostaną przydział na nowej mapie.

P: Co najbardziej podoba Ci się w nowym rezerwacie?

O: Otoczenie, jest wprost niesamowite! Ale również jestem niesamowicie zadowolony z czegoś, co zostanie ogłoszone trochę później po premierze rezerwatu?

P: Możesz wymienić twoje ulubione rezerwatu w kolejności od najbardziej ulubionego do tych nielubianych? Oraz gdzie w kolejności znajdzie się nowy rezerwat?

O: Nowy rezerwat ma potencjał zostać moim ulubionym. To jest jak połączenie Hirschfelden z Redfeather Falls, z elementami Settler Creeks i Val-des-Bois!

mining_place

[?]

Poprzedni artykułAktualizacja Gry – 31 Sierpnia 2016
Następny artykułDziennik twórców ? 8 września 2016

1 KOMENTARZ