Witajcie,

przyszedł czas na kolejne informacje!

Nowa strona startowa

Od jakiegoś czasu planowaliśmy stworzenie nowej strony startowej, która jest nierozłączną częścią theHunter! Nasi programiści i artyści ciężko pracowali nad stworzeniem ładnej, prostej i funkcjonalnej strony.

Nowi gracze, którzy dopiero zaczynają przygodę z theHunter, doświadczą łatwiejszego, bardziej przyjaznego i szybszego procesu tworzenia konta! Poprowadzi Was to od początku do końca.

Mamy nadzieję, że ta zmiana sprawi proces rejestracji bardziej przyjaznym i prostszym, aby nie odstraszał nowych graczy.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć.

landingpage

[?]

theHunter od kuchni: Marcus i Mattias

Q: Co było największą frajdą podczas tworzenia nowego rezerwatu?

Mattias: Praca nad wieżą strażacką, nauczyłem się przy tym kilku rzeczy.

Marcus: Kształtowanie rezerwatu. Z płaskiej, brzydkiej bez materiałów mapy na finalną, piękną i według mnie najlepiej wyglądającą mapę, jaką do tej pory wykonaliśmy.

watchtower

Q: A co było najtrudniejsze?

Mattias: Tworzenie realistycznych lokalizacji, które naprawdę będą nam pokazywać, że ktoś tam kiedyś mieszkał i pracował.

Marcus: Gdy stoisz w dowolnym miejscu w rezerwacie i spojrzysz się w dowolnym kierunku, wszystko musi być estetycznie powalające.  Bardzo trudnym zadaniem jest stworzyć coś, co będzie cały czas powalało swoją pięknością przy użyciu czerwieni, żółci i zieleni?tak, aby nie wyglądało to komicznie.

Q: Co będzie charakterystyczną cechą środowiska dla nowego rezerwatu?

Nowy rezerwat oferuje zdecydowanie bardziej zróżnicowaną florę w porównaniu do poprzednich, zaczynając od gęstych lasów przez otwarte pola aż po piękne lasy łęgowe.

Q: Jakie rodzaje roślin spotkamy w nowym rezerwacie?

 Kilka przykładów to Sosna żółta, Daglezja zielona, Dereń rozłogowy, Topola osikowa, Modrzew i wiele więcej. Topola osikowa i Daglezja zielona była oczywistym wyborem, gdyż są to drzewa naturalnie występujące w Górach Skalistych.

Q: Jakie punkty zainteresowanie będą dostępne w rezerwacie, i dlaczego akurat te?

Skupiliśmy się na życiu górników w czasach gorączki złota, na początku lat 1900. Zbudowaliśmy kilka budynków i odpowiednich miejsc. Spędziliśmy również trochę czasu na projektowaniu rekwizytów, roślinności, budynków i miejsc, aby zainteresować graczy podczas odkrywania mapy.

Q: Co cię zainspirowało? Czy używacie referencji z konkretnych obszarów?

Kiedy zdecydowaliśmy się na Góry skaliste, otrzymaliśmy wiele fotografii całego terenu. Patrząc na wszystkie źródła, wszystko powoli nabierało kształtu, jak również pozytywny odzew ze strony społeczności.

Q: Co ekscytuje Cię najbardziej w nadchodzącym rezerwacie? Czego najbardziej wyczekujesz?

Chyba wszystkiego, co oferuje ten rezerwat. Nie mogę się doczekać reakcji graczy po jego publikacji.

Nie dla wspinaczki!

Uważnie czytaliśmy wszystkie uwagi dotyczące mini-gry, polegającej na wspinaczce w rezerwacie Val-des-Bois i podjęliśmy decyzję, że wspinaczka nie będzie wprowadzona w Górach Skalistych.

Jednakże, dotyczy to tylko nowego rezerwatu. Wspinaczka nadal będzie dostępna na Val-des-Bois. Gracze zainwestowali w sprzęt i spędzili czas na rozstawianie swojego sprzętu, a jej usunięcie wymagałoby przerobienia topografii mapy.

[?]

To wszystko na dzisiaj.

Poprzedni artykułDziennik twórców – 1 września 2016
Następny artykułDziennik twórców ? 15 września 2016