Dostaliśmy drugą wskazówkę i wszystko wskazuje na to, że nasze przypuszczenia się ziszczą. Panie i Panowie, już niedługo powinniśmy ubrać ciepłe ubranie w Call of the Wild!

Po wczorajszej wskazówce doszliśmy, że w theHunter: Call of the Wild, zostanie dodany rezerwat zimowy, nasze dywagacje możecie przeczytać TUTAJ. Dziś autorzy gry opublikowali drugą wskazówkę „za darmo”, którą widzicie poniżej.

Czy są jeszcze jakieś wątpliwości? Widoczny szron bądź oblodzenie wyraźnie wskazuje, że w COTW spadnie śnieg i będziemy mogli zapolować na zimowym terenie! Pełnego rozwiązania jeszcze nie ma, więc kto wie, może coś innego przyszykowali nam developerzy…

Zaplanowano także publikację trzeciej wskazówki, tym razem musimy strzelić do jutra do godziny 16:00 6.000 Bizonów Europejskich. Idąc tym tropem… gdzie występują bizony w theHunter: Classic? 😉 Odpowiedzcie sobie sami, do usłyszenia jutro!

https://player.twitch.tv/?volume=1&!muted&channel=kycu

Poprzedni artykułAnaliza pierwszej wskazówki nowej rzeczy do Call of the Wild!
Następny artykułCzego możemy spodziewać się po nowym rezerwacie w Call of the Wild?
Z symulatorami mam styczność od kilkunastu lat, są one moją pasją i chętnie podzielę się z Wami swoją wiedzą oraz uwagami na temat nowych gier.