Realizacja Track IR i nadchodzący patch

16 listopada 2010
Hej wszystkim, ten post dotyczy naszej najnowszej aktualizacji;
Track IR kontrolera ruchu głowy – trailery i jego działanie ukazana
w gameplayach o Thehunter.
Track IR
Kilka miesięcy temu nawiązaliśmy kontakt z NaturalPoint ,
twórcami Track IR- kontroler ruchu głowy , pozwalający na kontrolę pierwszo osobową przez gracza , wykonując ruchy głową. To fantastyczne małe urządzenie, pozwala się zanurzyć w głęboki świat gry, a zwłaszcza z theHunter. NaturalPoint był na tyle miły i pozwolił używać nam jeden z produktów do testów.
Ta aktualizacja również wprowadzi funkcję Free Look (swobodne oglądanie/obracanie) ,  gdzie możesz sam kontrolować kamerę ruchami myszki. Więc można chodzić w jednym kierunku, patrząc się w zupełnie inną stronę. Jest to bardzo pożądana opcja przez naszych graczy i na pewno będą z niej zadowoleni . Pozwól mi powiedzieć , polowanie w theHunter nigdy nie było tak realistyczne i wciągające. To jest po prostu szalone, jak np. wychylanie się za drzewa, polując na zwierząt,  jak również obracanie głową w celu obserwowania latających wokół  ptaków. Patrząc na bardzo ładny poranek w grze jak światło przenika przez dach czasami powoduje to u mnie zeza. Jak jest w rzeczywistości?
Nadchodzący Patch
Mieliśmy specjalny zespół testerów , którzy podsunęli nam wiele ciekawych opini na temat TrackIR i jesteśmy prawie gotowi na jego wydanie , jeszcze tylko kilka dni.
Jeżeli już mówimy o nowościach to również wdrożymy gruntowane zmiany w zachowaniu Coyota i stylu loty Bażantów ,jak również zostanie wypuszczony
Scent Eliminator(eliminator zapachu) oraz Luneta do Shotguna.
Niektóre z tych funkcji można zobaczyć w naszych nowych trailerach(patrz poniżej).
To było dość żmudne zadanie ,ponieważ tym razem używaliśmy starego komputera, na którym myślę ,że widziałem rdze i pajęczyny? Jednak i wiele słodsze było  używanie TrackIR , który odzwierciedla rzeczywiste polowania i naturalne poruszanie się po lesie.
Oto trailer o nowoścach :
Również przesłałem trochę śmieszny filmik :
Zakończenie wpisu:  nie przegap jutro aktualizacji Stefana!(status Update), gdzie zostaną przedstawione bardzo ekskluzywne możliwości .
Udanych łowów!
Poprzedni artykułWeekend Dzików – 50% Zniżki!
Następny artykułInformacje o ostatniej awarii – 19 listopada 2010

1 KOMENTARZ