Drodzy myśliwi,

Nie było by Nas tutaj bez Was, bez naszej społeczności. Dlatego chcemy abyście byli pierwszymi, którzy usłyszą wielką nowinę, prawdopodobnie największą, jaka kiedykolwiek opuściła siedzibę Expansive World. W przyszłym roku wydajemy zupełnie nową grę, theHunter: Call of the Wild, oferującą przepiękną grafikę, przełomową technikę i niesłychane doświadczenia łowieckie.

Czym jest theHunter: Call of the Wild?

Przez ostatnie 7 lat, theHunter rosło i ewoluowało w zdumiewającym tempie. Wspaniale się obserwowało rozwój tej gry jak i wspaniałej społeczności. Wprowadzaliśmy nowe gatunki zwierząt, rezerwaty, bronie, wyposażenie i gadżety. Jednocześnie cały czas ulepszaliśmy rozgrywkę, grafikę, dźwięk, animacje, SI (sztuczną inteligencję) ? dosłownie każdy aspekt gry został udoskonalony.

Kilka lat temu zaczęliśmy myśleć o tym, co zrobić dalej z naszą gamingową platformą łowiecką. Byliśmy ? i nadal jesteśmy ? zobowiązani do wspierania theHunter w taki sam sposób jak wcześniej, jednocześnie chcieliśmy zbudować coś nowego, używając przy tym całego naszego doświadczenia i wiedzy technicznej, którą zdobyliśmy przez te wszystkie lata. Nasz nowy tytuł theHunter: Call of the Wild, będzie oferował prawie identyczną rozgrywkę jak w oryginalne, lecz z nowymi funkcjami, możliwościami i wyzwaniami.

theHunter: Call of the Wild
theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild jest symulatorem polowania następnej generacji, przynosząc bogate i rozległe tereny łowieckie dla myśliwych i entuzjastów polowań z całego świata. Naszym celem jest stworzenie gry jeszcze bardziej wciągającej, ujmującej i ujmującej w czasie. Ciężko pracowaliśmy nad stworzeniem unikalnej rozgrywki, dodając głęboką immersję środowiska, tworząc silne połączenia pomiędzy różnymi gatunkami zwierząt i oferując szeroki zakres działań w grze, motywując graczy zarówno w rozgrywce jednoosobowej jak i wieloosobowej. Ostatnia rzecz, choć nie mniej ważna ? dodaliśmy bardzo obszerne samouczki, aby ułatwić początki z grą nowym graczom, oferując im pomocną dłoń w drodze do pozyskania pierwszego trofeum.

Być może największą różnicą między tymi dwoma tytułami jest zmiana modelu biznesowego.  theHunter: Call of the Wild, będzie bazowało na modelu jednorazowego zakupu (theHunter było grą darmową), gra będzie wspierana i ewoluowała wraz z rozwojem społeczności przez długi okres czasu.

theHunter: Call of the Wild
theHunter: Call of the Wild

Aby dać wam wgląd w to, co Was czeka, zapraszamy do zapisów na zamknięte BETA TESTY nowej gry. Możecie to zrobić na oficjalnej stronie theHunter: Call of the Wild, gdzie znajdziecie więcej informacji, w tym niesamowite zdjęcia i wpisy deweloperów, które możecie śledzić aż do wydania gry na początku 2017 roku.

theHunter: Call of the Wild jest oparta na zaawansowanej technologii, nowym silniku Avalanche Studio?s  – Apex, który wymaga dość potężnego komputera do uruchomienia. Oznacza to również wyższe wymagania systemowe w porównaniu do klasycznego theHunter. Wszystkie szczegóły techniczne są dostępne w sekcji zapisów do Beta testów.

Co to oznacza dla theHunter, które znamy?

Mówiąc wprost, nie mam żadnych planów, aby porzucić nasz największy sukces. theHunter: Call of the Wild oferuje inny rodzaj doświadczeń łowieckich, które są komplementarne w stosunku do doświadczeń z theHunter, które wszyscy pokochali. theHunter jest wartościowym i wysoce cenionym przez nas produktem, posiadającym wspaniałą społeczność, która mamy nadzieję jeszcze bardziej się rozrośnie i rozwinie. theHunter jest cenione przez nas wszystkich. Jesteśmy odpowiedzialni za grę i społeczność, dlatego chcemy wciąż rozwijać grę. W rzeczywistości plan rozwoju na rok 2017, zawiera mnóstwo ciekawych rzeczy i masę funkcji, o których pisaliście od dawna! Nie możemy się doczekać!

logo_greyMusimy powiedzieć, że pewne rzeczy ulegną zmianie. Z jednej strony ? nazwa. Dodanie nowego tytuły do serii, spowodowało, że musieliśmy zmienić nazwę, ponieważ każda z gier oferuje inne doświadczenia, ale jednocześnie wciąż należą do rodziny theHunter. Dlatego zdecydowaliśmy się zmienić nazwę theHunter na theHunter Classic.  Wybraliśmy tę nazwę ze względu na ponadczasowe doświadczenia łowieckie, jakie oferuje gra. Nowsze, lepsze i usprawnione gry łowieckie mogą się pojawić, ale to nie oznacza, że theHunter Classic odejdzie w cień; to jest ten typ gry, do której zawsze wracamy.  Więcej klasyczności zobaczycie w ciągu nadchodzących kilku miesięcy.

Po drugie, wydamy dzisiaj nową stronę startową, która będzie tworzyć swego rodzaju most między dwoma grami, theHunter.com ? the Home of Online Hunting Games. Nadal będziecie mogli zalogować się na swoje konto theHunter Classic ze strony głównej.

Na koniec, zespół theHunter Classic otrzymuje nowego kapitana. Philipp Strecker, wspaniały producent, którego poznawaliście przez ostatni rok, przenosi się do zespołu produkującego theHunter: Call of the Wild, a jego miejsce zastąpi Alena Rybik, która była nieocenionym filarem społeczności przez ostatnie 3 lata. Dwa zespoły, niezależne od siebie – jednak współpracujące ze sobą, co przyniesie zapewne wiele dobrego dla obydwóch gier jak i całej serii.

Jesteśmy pewnie, że macie wiele pyta, dlatego szukajcie odpowiedzi na oficjalnym forum theHunter: Classic i theHunter: Call of the Wild na Steam.

Mamy nadzieję, że będzie towarzyszyć w tej podróży i liczymy na waszą lojalność i wsparcie, zarówno przy theHunter: Classic jak i w theHunter: Call of the Wild. Dziękujemy Wam za wspaniałe, wspólne lata!

 

Wasz,

Zespół Expansive Worlds

Poprzedni artykułPrzedstawiamy theHunter: Call of the Wild
Następny artykułAktualizacja gry – 7 Grudnia 2016! Wilki!