Cześć i witam w Status Update

Wcześniej w dniu dzisiejszym wydaliśmy aktualizację, która naprawia kilka błędów zauważonych przez nas od czasu ostatniej aktualizacji.

Tutaj lista zmian:
– Zwierzęta nie będą więcej jeść w wodzie
– Naprawa błędu polegającego na chwilowym „zamrażaniu” trafionych lub spłoszonych zwierząt
– Zwierzęta są teraz mądrzejsze reagując na wabienie, mogą pokonywać skomplikowany teren i wodę
– Naprawa błędu polegającego na niezamieszczaniu na serwerze zdjęć zrobionych w grze
– W rzadkich przypadkach zwierzęta mogły spawnować się na „mniej optymalnym” terenie, np. w głębokiej wodzie albo stokach, gdzie miały trudności z wydostaniem się z nich.Jest to teraz naprawione.
– Punktacja niedźwiedzi oraz bażantów teraz gładko odpowiadają normalnemu rozkładowi. Poprzednio niektóre przedziały punktacji nie pojawiały się. Skutki będą odczuwalne w szerszym spojrzeniu na wyniki (maksymalne/minimalne limity są wciąż takie same)
– Gdy odpoczywaliśmy w loży lub kempingu, podczas szybkiego otwierania ekwipunku zanim wszystkie dane się wczytały następował crash gry. Teraz jest krótki ekran wczytywania, by upewnić się że wszystko zostało prawidłowo załadowane.

Jak zwykle zostanie on automatycznie zainstalowany podczas uruchamiania gry. Jest kilka rzeczy, które nie dotarły do tej poprawki, jak wiekowy „mrożony indyk”, którego wierzymy, że naprawiliśmy (przynajmniej jedne z okoliczności)

Mamy teraz na głowie kilka rzeczy. Jeśli chodzi o programowanie, Andrés wraz z Dickiem skupia się na TruRACS (system generujący poroże) dla Łosia.
W zeszłym tygodniu zrobiliśmy w tym temacie niezły postęp. Emil pracuje nad migracją danych ze starego serwera, dzisiaj
[czyli wczoraj] przywrócone zostały wyniki wszystkich konkursów. Ekspedycje nadchodzą coraz szybciej.

Björn robi wiele rzeczy, m.in. pracuje nad nowymi konkursami. Jest także zaangażowany wraz z Hanną
i Peterem w tworzenie interesujących zmian, które wprowadzimy niedługo, powiązanymi z Gośćmi [graczami bez membershipa]

Nadchodzące zmiany dla Gości

Goście są ważni, dlatego że każdy startuje jako jeden z nich i być może w przyszłości wykupi Członkostwo. To właśnie kupowane Członkostwa
umożliwia nam robić to co kochamy – dawanie wam coraz więcej usprawnień i dodatków, by stworzyć najlepszą grę łowiecką.

Danie Gościom jak najlepszych doświadczeń jest istotne. Dodaliśmy Tutoriale, by „wyprostować krzywą uczenia się”,
co bardzo pomogło wielu graczom załapać koncepcję tropienie, zauważania, strzelania i pozyskiwania zwierzyny.
To co teraz zrobimy, to uczynienie pierwszego „prawdziwego” doświadczenia z grą bardziej odpowiednim dla początkujących. Nie chcemy ogłupiać gry,
ale musimy zrobić łatwy początek

Główną zmianą jest to, że przeniesiemy Mulaka na Logger’s Point, a zatem Logger’s Point zostanie nowym, darmowym terenem dla Gości.
Jest to terytorium dużo bardziej otwarte, niż Whitehart Island, więc łatwiej jest dostrzec zwierzynę, co jest bardziej odpowiednie dla nowych graczy.
Dodatkowo Logger’s Point jest bardziej naturalnym środowiskiem dla Mulaków.

Dodatkowo skorygujemy południową część Whitehart Island, która została bardzo niewykorzystana (wg statystyk bardzo rzadko gracze zaczynają w tamtym miejscu).
Wszystko to i kilka innych rzeczy zostanie wydane w aktualizacji w późniejszym okresie tego miesiąca (więcej szczegółów wkrótce)

Lion

Zauważyliśmy trochę teorii nt. tego, gdzie był Lion w ostatnim tygodniu. Z powodu przyczyn osobistych czekaliśmy do teraz by to ogłosić.
Lion już nie pracuje w Expansive Worlds, gdyż przenosi się do pracy nad na prawdę ekscytującymi rzeczami, które miejmy nadzieje zostaną wkrótce ogłoszone.

Lion był bardzo pomocny w budowie społeczności wokół theHunter oraz był ważną częścią pracy codziennej (zarządzanie działem Pomocy, moderowanie forum i wiele innych rzeczy).
Chcielibyśmy życzyć mu jak najwięcej szczęścia w przyszłych przedsięwzięciach (które miejmy nadzieję będą wkrótce znane).

Nawet brak Liona nie zmienia naszego podejścia do pracy ze społecznością i brania pod uwagę waszych zdań. Producenci nadal będą przeglądać i pisać na forum.
Nadal celujemy w bycie jak najbardziej zrozumiałymi, zważywszy na to co robimy. Właściwie robimy pewne rzeczy nadchodzące niedługo, które pozwolą wam poznać nas lepiej…

Do następnego tygodnia… Darz bór!

Poprzedni artykułStatus Update – 4 Maja 2011
Następny artykułStatus Update – 18 Maj 2011