Witam,

Czas na mały Status Update.

W zeszłym tygodniu krótko wspomnieliśmy o nadchodzących zmianach na Whitehart Island. Zmiany które wprowadziliśmy były oparte na uwagach zgłaszanych przez doświadczonych graczy jak również analizowanie przez nas waszych wędrówek i miejsc pozyskania zwierzyny. Nawiązując do tego ,że było to bardzo małe zadanie , lecz wciąż interesujące pod względem możliwych perspektyw o których było wiele dyskusji na forum w zeszłym tygodniu.

Aby dać wam lepszy wgląd na sprawę i wyrażanie opinii , zamieszczamy poniżej starą i nową mapę Whitehart Island.

Obrazek

Jak widać, zmiany są bardzo subtelne … Najbardziej widoczne zmiany to, że południowa część wyspy została powiększona a kilka ambon zostało przeniesionych w inne miejsca.

Powodem przeniesienia niektórych ambon, głównie były opierane na sugestiach członka naszego forum MonacoSteve, w których stwierdził ,że rozmieszczenie niektórych ambon nie ma sensu. Drzewa i inne rzeczy zasłaniały widok przez co ambony były mało przydatne. Południowa wyspa była po prostu źle zaprojektowana. Ze względu na przekształcenie wyspy , nie będziesz już spotykał zwierząt od razu przy ?leśniczówce*?(i wieże na południe od niej).

Wciąż widać dużo graczy którzy zaczynają w południowej leśniczówce ,zasiadają na ambonach (prawdopodobnie dlatego myślą ,że ?jeżeli jest tam ambona , ktoś musiał ją tam umieścić ze względu na to ,że są tam zwierzęta?, co nie jest prawdą) a następnie byli niezadowoleni .

Większą zmianą będzie przekształcenie mapy Logger`s Point na mapę dostępną dla gości poprzez umieszczania na niej Mule Deer a Blacktail Deer zostanie przeniesiona z Logger`s Point na Whitehart Island. Kolejną zmianą będzie umieszczenie małej populacji Baribali na Settler Creeks.

Podziękowania dla naszych stażystów!

W ciągu ostatnich 5-6 miesięcy mieliśmy przyjemność gościć Hanna i Björn w zespole jako praktykantów przy grafice. Obydwoje zdecydowanie zrobili więcej niż oczekiwaliśmy.
Więc niedomówieniem jest ,że bez nich nie bylibyśmy w stanie ustawić poprzeczki tak wysoko podczas realizacji Redfeather Falls.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, a ich okres stażu już dobiegł końca. Więc tutaj są wielkie podziękowania dla nich za cały wkład w theHunter , wywarli na nas wrażenie pod wieloma względami.

Do następnego tygodnia … Udanych łowów!

W przyszłym tygodniu mam nadzieję, że będę mógł podzielić się z wami ekscytującymi planami dotyczącymi marketingu co mamy nadzieję spowoduje znaczne przyspieszenie dołączania nowych członków do gry po wakacjach.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
* leśniczówka – chyba od teraz tak to będę nazywać ;p

Poprzedni artykułStatus Update – 11 Maj 2011
Następny artykułStatus Update – 18 Maj 2011