Walentynki nadchodzą

Ku uczczeniu Walentynek wypuścimy w piątek trzydniowe wydarzenie z podchwytliwymi wyzwaniami i słodkimi nagrodami. Szczegóły zostaną zamieszczone na blogu w piątek rano.

Wiadomości z przenoszenia servera

Nasz projekt przeniesienia serwera do Chmury (Cloud) zbliża się ku końcowi. Pracujemy nad tym, by mieć pewność, że przeniesienie nie przysporzy żadnych problemów i opóźnień, ale nie możemy wykluczyć, że jakieś jednak się pojawią, więc poinformujemy Was, kiedy przeniesienie nastąpi.

Naprawa Kaczych Błędów

Jutro wypuścimy patcha z kilkoma poprawkami błędów, z czego jedna będzie dotyczyć tego, na który bardzo narzekaliście ,a znany jest jako ?ducks breaking and spooking bug?. Pragniemy podziękować społeczności, a w szczególności Mickey415 który podał wiele cennych informacji podczas zgłaszania tego buga. Bardzo pomogło to Danny’emu i Andresowi.

W temacie koszulek TheHunter

Śledząc Wasze opinie, które otrzymaliśmy podczas wydarzenia „Spot a Dev” zdecydowaliśmy się wypuścić naszą specjalną koszulkę na limitowany okres. Prawdziwe koszulki, które mieliśmy na zdjęciu okazały się być nawet większym hitem, więc szukamy możliwości otwarcia sekcji towarowej, by móc je sprzedawać.

Termin konkursu projektanckiego

Dzisiaj o północy kończy się nasz projektancki konkurs „Zaprojektuj strój”, więc pospieszcie się, jeśli jeszcze nie wysłaliście swojego zgłoszenia. Kilka ciekawych już otrzymaliśmy i nie możemy doczekać się głosowania.

Nowe misje Nosler

Dla tych, którzy ukończyli misje Blaser, a chcą jeszcze więcej, Daniel przygotował nowy komplet misji, tym razem dla Noslera.

Darz Bór!

Poprzedni artykułStatus Update – 5 Luty 2014
Następny artykułOgłaszamy walentynkowy sezon polowań