Witajcie myśliwi,

Jak obiecaliśmy, dzisiaj startuje nowy konkurs, zwany?

Wypatrz Dewelopera

Wszyscy członkowie naszej ekipy będą swobodnie podróżować po rezerwacie Evergreen w różnych godzinach od czwartku do piątku, a waszym zadaniem jest ich wytropić. Będziemy ubrani w ekskluzywne koszulki theHunter, dzięki czemu będziemy różnić się od innych graczy. Zadanie jest proste ? wytrop kogoś z naszej drużyny, zrób zdjęcie i jako dowód umieść je w tym temacie. Jeżeli dopisze wam szczęście to traficie na kogoś rozmownego (np. Dawid) i będziecie mieli szanse na bardzo przyjemną rozmowę. Fotografowie, którzy zrobią najlepsze zdjęcie zgarną Em$-y i ekskluzywną koszulkę theHunter. Upewnijcie się, że przeczytaliście dokładnie zasady konkursu.

Damy wam małą wskazówkę, abyście wiedzieli, kogo macie szukać, (dlatego, wszyscy mamy założone te same koszulki). Na zdjęciu znajduje się cały zespół, z wyjątkiem Pim-a, Danny-iego, Adnres-a, Herman i Joachima, których dzisiaj nie ma w biurze?

Drużyna theHunter
Drużyna theHunter

?oczywiście plus David NAOutdoors z drugiego końca świata:

NAOutdoors
NAOutdoors

Więc miejcie oczy szeroko otwarte przez następne dwa dni!

Pustynny Pim

Pim aktualnie znajduję się na konferencji gier komputerowych w USA, ale znalazł trochę czasu, aby udać się na pustynną strzelnicę obok Vegas. Oto, on próbujący sił w różnych broniach:

Oszuści i oszustwa finansowe zdemaskowane

W ostatnim czasie odkryliśmy duża liczbę graczy, która oszukiwała używając różnych programów. Jak wiecie nie tolerujemy tego typu zachować bez względu na to czy jest się gościem czy też memberem. Wszyscy gracze są banowani na wieczność.

Kolejne odkrycie jest już mniej przyjemne. Odkryliśmy, że niektórzy z was sprzedawali em$y i konta premium zakupione przy użyciu kradzionych kart kredytowych. Ponieważ jest to przestępstwo, zaangażowaliśmy w sprawę policję i wszczęto postępowanie. Wszyscy gracze, którzy kupili rzeczy od tych osób utracą je. Prosimy was abyście kupowali wszystkie rzeczy wyłącznie z oficjalnej strony.

Nowe misje Blaser

Wydaliśmy również 5 nowych misji dotyczących boka firmy Blaser. Upewnijcie się, że posiadacie tą broń, aby wykonać te misje!

Połamania!

Poprzedni artykułStatus Update – 29 Stycznia 2014
Następny artykułStatus Update- 12 Luty 2014