Darz Bór!

Jak zauważyliście we wtorek, rozesłaliśmy zaproszenia na alpha testy. Testy już się rozpoczęły i do tej pory wszystko działa całkiem nieźle! Wiemy, że wielu z was było zawiedzionych  ale nie martwcie się, będziecie mieli jeszcze szansę przy następnym naborze testerów! Obecnie oczekujemy na raporty od naszych testerów, którzy testują wersję alpha gry. Jedną wielką zmianą jest to, że wszystkie obecne animacje są przystosowane wyłącznie do animacji z perspektywy pierwszoosobowej. Tak, więc każda animacja musi zostać ponownie przerobiona aby współpracowała z widokiem trzecioosobowym.  Dlatego José i Hampus mają pełne ręce roboty.

Część z was niebyła zadowolona z odpowiedzi, jaką udzieliliśmy wam na pytanie dotyczące tego, kto dostanie trofeum, jeżeli kilku myśliwych postrzeli zwierzę. Jest to pytanie, na które staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie wraz z testerami.

Wprowadziliśmy dzisiaj do sklepu nowy przedmiot. Jest to lornetka z wmontowanym dalmierzem. Doskonałe połączenie tych dwóch rzeczy pozwoli wam zapakować więcej przedmiotów do plecaka podczas polowania. Mamy nadzieję, że się wam spodoba.

Lornetka z dalmierzem

Lornetka z dalmierzem

 

Poprzedni artykułTesty alpha trybu wieloosobowego w theHunter
Następny artykułStatus Update – 24 Kwietnia 2013