Witajcie Myśliwi!

Nadeszła kolejna piękna środa, w Sztokholmie jest słonecznie, więc szybko was poinformujemy co się dzieje.

Alpha testy przebiegają dobrze. Wysłaliśmy również nowe zaproszenia do testów. Wiemy, że niektórym z was bardzo zależy na tym, żeby dostać się do testów trybu wieloosobowego(multiplayer) i chcielibyśmy wam wszystkim na to pozwolić, ale obecnie mamy świetny i skuteczny zespół, który składa nam raporty błędów do naprawienia. Gdyby wszyscy składali takie raporty, nie dalibyśmy rady ich sprawdzić. Jednakże, będziemy powiększać grono testerów tak, więc miejcie oczy szeroko otwarte na informacje zamieszczane na facebooku, twitterze, aby wiedzieć, kiedy to się stanie.

Przypominamy, że kiedy wybieramy grono testerów opieramy się na pewnych kryteriach. Jednym z kryteriów jest aktywność gracza, a kolejną jest to, że nie mogłeś nigdy się pojawić w system wykrywania wspomagaczy.

Rozpoczęliśmy kolejny konkurs na najlepszy wideo tutorial i mamy nadzieję na wysoką frekwencję. Te filmy są bardzo przydatne dla nowych graczy a jeżeli wygrasz otrzymasz super nagrody! Zapisz się tutaj:

http://forum.thehunter.com/viewtopic.php?f=142&t=41548

Jak już kiedyś wspominaliśmy, zmieniamy wystrój strony i gry, naszym planem jest wydać obydwie aktualizacje w tym samym czasie, co tryb wieloosobowy. Również przerabiamy główną stronę gry i niektóre części interfejsu użytkownika w grze. Poniżej jest zrzut ekranu, przedstawiający jak w przyszłości może wyglądać ekwipunek (pamiętajcie, że prace wciąż są w toku):

Nowy Ekwipunek

 

Mamy nadzieję, że wam się podoba!

 Połamania!

 

Poprzedni artykułStatus Update – 18 Kwietnia 2013
Następny artykułStatus Update – 2 Maja 2013