Darz Bór!

Czas na informacje ze świata theHunter!

Wydaje nam się, że nadszedł czas na uchylenie wam rąbka tajemnicy o nowym rezerwacie, nad którym prace idą całkiem nieźle. Jak większość z was zauważyła nowa mapa będzie zdominowana przez tereny bagiennie oraz mokradła, bazujące na stanie Luizjana w Ameryce. Żyje tutaj kilka nowych gatunków, ale wszystko po kolei! Nowa mapa będzie zawierała dwa główne biotopy oparte o Orzesznik gorzki oraz Cypryśnik błotny. Również, na mapie będzie dużo płytkich terenów wodnych. Rezerwat obecnie znajduje się na ostatnim poziome tworzenia, gdzie wiele drobnych rzeczy oraz teren jest dopracowywany i dopasowywany do rozgrywki. Poniżej zamieściliśmy kilka zrzutów ekranu, które mówią same za siebie. Proszę wziąć pod uwagę, że niektóre z nich mogą ulec zmianie.

Nowy rezerwat 1 Nowy rezerwat 2 Nowy rezerwat 3 Nowy rezerwat 4 Nowy rezerwat 5

Będziemy wdzięczni za waszą pomoc przy wyborze nazwy dla rezerwatu, która będzie wiernie odwzorowywała jego charakter. Prosimy umieszczać swoje propozycje w tym temacie na forum, ponieważ chcemy wszystko mieć uporządkowane.

Z innej strony, pracowaliśmy ?w ukryciu? nad czasem ładowania ekwipunku. Poprawki zostały wprowadzone na serwer i chcielibyśmy poznać wasze opinie dotyczące tego czy ekwipunek ładuje się szybciej czy też nie? Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że ekwipunek czasami ładuje się strasznie długo co zależy od wielu rzeczy. Doskonale rozumiemy, że może to być bardzo irytujące odczucie podczas prowadzenia rozgrywki.

Połamania!

Poprzedni artykułStatus Update – 14 Listopada 2013
Następny artykułAktualizacja gry – 21 Listopada 2013

5 KOMENTARZE